Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan juthatnék ki Japánba?

Hogyan juthatnék ki Japánba?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek a Távol-keleti kultúrák (főleg Japán) és megszeretném ismerni a nyelvüket, a szokásaikat és sok látnivaló is van ott.

Lehet h rossz témaköre írtam.

a válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 17. 13:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Spórolj a repülőjegyre, a költőpénzre.

Couchsurfing oldalon pedig ingyen szállást találhatsz.

Jó utat :)

2014. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha van pénzed: repülővel.

Ha nincs pénzed, vagy gyűjtögetéssel, vagy pedig gyalog+úszva.

2014. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Kifelejtettem de még csak gimnáziumba járok:D valaki kijutott iskolával/ ösztöndíjjal?
2014. szept. 17. 14:45
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Gyüjts ra!Az utazas a legcsodalatosabb dolog, amit csak csinalhat az ember :-)

én Kinaban voltam egy honapot, es felejthetetlen Volt :-)

2014. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

4. Teljesen egyetértek veled.


Kérdező: a repjegy Tokióba már meglehet oda-vissza 150E forintból. Csak a kintlét drága. Vannak Japán ösztöndíjak. Mikor én egyetemista voltam akkor a tudományos akadémia honlapján hirdette ezt a lehetőséget. Szóval ott nézz körül.


Viszont ha csak utazni akarsz akkor Kínát mondanám, sokkal több érdekes dolog van mint Japánban (mondjuk Japánban még nem voltam és talán nem is leszek soha, túl drága) és jóval olcsóbb.

2014. szept. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem voltál még japánban honnan veszed hogy kínában több érdekes dolog van? mert ez nem igaz
2014. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó ha megnézed Kína és Japán területét akkor az abból adódó különbségből ezt simán leszűrheted.
2014. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Aki a 4-es válaszolót lepontozta az egy idióta.
2014. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

nem látom a terület és a kultúrák közötti összefüggést, kina 99%-a leharcolt, fejletlen zombiföld ahol macskát meg kutyát esznek, fáradtolajjal főznek sütnek, az éhhalál szélén élnek, rabszolgaként, a maradék terület shenzen, canton, peking, ahol van valami civilizáció, de még ezt se lehet összemérni japánnal

ég és föld

2014. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
9. Te olyan szinten tudatlan vagy hogy inkább nem süllyednék le a te szintedre vitatkozni. Legyen igazad, Japán sokkal érdekesebb mint a zombiföld Kína.
2014. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!