Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan juthatnék ki Japánba?

Hogyan juthatnék ki Japánba?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnek a Távol-keleti kultúrák (főleg Japán) és megszeretném ismerni a nyelvüket, a szokásaikat és sok látnivaló is van ott.

Lehet h rossz témaköre írtam.

a válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 17. 13:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Én se értem h miért kell lepontozni másokat ha nem értetek velük egyet. Ez a piros kéz olyan mintha pisztolyt adnál egy őrült kezébe.

Mellesleg köszönöm a válaszokat!

2014. szept. 18. 03:22
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
nyilván te sokkal többet tudsz japánról hiszen sose voltál ott, én igen, és egy hónapig éltem cantonban is (guangdong, kína), voltak megrendítő élményeim, a város jól néz ki, főleg a központ, de ha onnan kimész (egy óra autóval) akkora nyomor és elmaradottság van hogy a fal adja a másikat, látnivaló van sok, de a hangulat középkori, az ország elnyomó, az eredeti kérés is japánra vonatkozott, ne offoljunk
2014. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
43%

Nem akarok offolni de a kérdező a kultúrára kíváncsi vagyis ha jól értelmezem nem a neonfényes felhőkarcolókra. Valamint a kérdező nem kizárólagosan Japánra kíváncsi hanem csak "főleg Japán". A kultúrához hozzátartozik pl Pingyao ősi városa vagy Xidi ősi városa. Nem a csillogás villogás.

Egyébként egyszerű, nézd meg hány hely van az UNESCO listáján Japánban és hány Kínában.

De megmondom neked. Kína 47 hely Japán 18 hely.

2014. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

de kínában mocskon és nyomoron kell keresztülgázolni egymástól 4000km-re levő leharcolt látványosságokért

míg japánban minden sarkon találsz valami elképesztőt a maga csodás kortalan valójában, ha unesco ha nem


ázsia kvintesszenciája japán, nem kína

2014. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Azt tegyük hozzá, hogy az UNESCO listájára azért került fel minden kínai dolog mert különben ledózerolták volna a helyi gyökerek, így védték meg
2014. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Komolyan mondom én nem tudom hol van az a nagy nyomor. Én végigutaztam Pekingtől Pingxiang-ig (Vietnámi határ) de én nem láttam azt a nagy nyomort.
2014. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

én is elég sok vàrosban voltam Kinàban, a keleti partvidéken.és azt kell, hogy mondjam, h mindenütt volt rengeteg làtnivalo, igaz, az emberek tényleg elég szegények, de azt nem lehet mondani, hogy ott nincsenek szép dolgok.Igenis, rengeteg minden van, természeti és kulturàlis dolgok egyarànt!Ràadàsul a kinaiaknak is fantasztikus a történelmük.én sosem terveztem, hogy oda menjek, engem valahogy annyira nem vonzott a Kelet, véletlenül jött ez a lehetöség, de nem bàntam meg, mert egy csodàlatos orszàgot (illetve egy részét) ismerhettem meg.Ami a legjobban megfogott, hogy tényleg olyan természeti dolgok vannak ott, amik olyanok, mint a mesében (nekem a West-Lake Hangzhouban volt a top, keressetek rà :-))-bär a képen biztos nem jön àt az a megfoghatatlan varàzs, amit akkor érzel, amikor a to partjàn àllsz.)egyébként nekem pont az tetszett Kinaban, hogy olyan igazi ezerarcu orszàg.Pl.Shanghai egészen mäs, mint Peking, a légkör, ahogy kinéz stb.Nagyon szivesen megnézném még Hongkongot, és a déli, illetve nyugati tartomànyokat is, pl. Jünnant a gyönyörü erdökkel, vagy Hainan csodaszép

tengerpartjàt, keressetek rà ezekre!Gyönyörüek. Azon meg szerintem nincs értelme vitatkozni, hogy mi a szebb, Japàn vagy Kina, mindkettö egy csodàlatos orszäg, tele kincsekkel.Szerintme nem lehet összehasonlitani az orszägokat, illetve värosokat, mindegyik egyedi, különleges, mint az emberek.én minden vàrost màsért szeretek :-) (4.voltam)

2014. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is voltam Hanzhouban és Suzhouban és hajóztam a Li folyon, voltam a Tai shanon a Huangshanon és még sok más helyen.

Nem azt mondtam hogy Japán nem szép, nekem munkatársam éveket volt kint és több kollégám ment Kyotoba konferenciára senki nem panaszkodott. De Japán nekem túl drága (nekem is fel volt kínálva Kyoto, akkor nem mentem ma már bánom)és nekem nem ér meg annyit amennyivel drágább.

2014. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a Tai Shanon én is vtam :-) gyönyörü volt az is :-) bär a libegön nagyon be voltam tojva :-)
2014. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat( bár sajnáltam néha az offokat). A következtetésem h mind2nek vannak előnyei és hátrányai is. Igazából engem az utazás körülbelüli értékei érdekelnének, tapasztalatok? Japánban egy kevés nyelvi tapapasztalatra is szeretnék szert tenni. Ez kinek mennyire sikerült már?
2014. szept. 18. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!