Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kazahsztán-Kína-Tibet-Nepál-In...

Lionkind kérdése:

Kazahsztán-Kína-Tibet-Nepál-India. Milyen érdekességeket ajánlottok ezen az útvonalon?

Figyelt kérdés
Ki járt már a fenti országokba? Hol és mi érdekeset láttatok? Hogy tetszett? Ajánlások?

2014. szept. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én voltam Kínában, Nepálban és Indiában. Ha azt mondom hogy szuper országok akkor még keveset is mondtam. Nem lehet felsorolni a látnivalókat, a három ország közül egyik sem egy utazásos ország. Ugye kettő kontinensnyi ország.

Tibet is érdekelne de mivel oda nem lehet menni egyedül, én meg nem szeretem a csoportos utakat így nekem az egyenlőre kimarad.

Kína: Pekingtől indulva mentünk le egészen a Vietnámi határig, át Vietnámba, millió érdekes dolgot láttunk és százmilliót nem.

Nepál: Annapurna circuit-t jártuk meg, mondjam hogy csodálatos volt plusz Bhaktapur, Pashupatinath, Bodnath és Patan. Akár hányszor vissza tudnék menni.

India: sajnos csak nagyon kis részét láttuk, Delhi, Agra, Udaipur, Jodhpur, Jaisalmer és Jaipur plusz pár közbeeső rész. Szintén akárhányszor vissza tudnék menni.

Ázsia a Föld legjobb kontinense.

2014. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a felsoroltakból Kínában utaztam a Shanghai - Nanjing - Chengdu (Emei Shan, Leshan, stb) - Changsha (Shaoshan) - Wulingyuan/Zhangjiajie - Guilin - Yangshuo - Shenzhen - Hong Kong - Macao


útvonalon, onnan Thaiföld, Kambodzsa, Vietnam. Állati jó volt :)

2014. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyél pár rúd szalámit, szerintem. Nagyon szép haszonnal adhatsz majd túl rajtuk. :)
2014. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!