Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Létezik olyan oldal ahol...

Létezik olyan oldal ahol túratársakat lehet keresni egzotikus helyekre?

Figyelt kérdés
Imádok utazni, de sajnos az ismerőseim köre három részhalmazra esik szét. Vannak akik félnek, vannak akik érdektelenek, és a többségük nem engedhet meg magának egy távolabbi utat. Pedig milyen élmény lehetne egy elhagyatott indiai vasútvonal vagy egy Dnyeszter Menti Köztársaság meglátogatása!

2014. júl. 14. 10:38
 1/4 anonim válasza:
Hali, hogy van-e ilyen oldal arról nem tudok, de keress fel olyan utazási oldalakat amelyek kifejezetten egzotikus utakat ajánlanak. Nekem volt kollégám, aki egyedül utazott ott más a szervezés, kis csoportokban indítanak utat egyedül menned tapasztalat nélkül nem is ajánlatos. Az utak 1 fő részére vannak szervezve, és ott ismerkedni is tudsz! :)
2014. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ilyen oldal nincs, de ha elküldöd e-mailba a számodat, és a nevedet, akkor tudnánk beszélni.


Röviden én egy online utazási irodával dolgozok együtt. Nálunk 50%-kal olcsóbban lehet utazni, sőt még pénzt is lehet keresni. Tehát a barátaid az utazással, tudnának pénzt keresni, és akkor utazhatsz velük, de ha mégsem, akkor az itteni csoporttal is mehetsz oda, ahova akarsz! Most jöttünk haza egy 1 hetes török kiruccanásból (5* all inclusive ellátással antaya-ból) Szóval nem kell lecserélni a barátaidat.

Üdvözlettel:


Frey Krisztián

webutas@gmail.com

2014. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eupolisz
2014. aug. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béluska2016 ***** válasza:

Helló!

Van útitárs kereső, több is:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!