Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tudnátok Indonéziában vagy...

Tudnátok Indonéziában vagy Srí Lankában egy-egy régiót ajánlani ahol nem csak a tengert lehet élvezni, de egy-két kirándulás és kultúra is beiktatható?

Figyelt kérdés
Illetve érdemes egyben lefoglalni az utat vagy külön a repülőt és külön a szállást?
2015. jan. 9. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Indonézia: Szumátra: ha szereted a kalandosabb utakat

Java: könnyebb utazni, vulkánok, templomok stb

Bali: kompakt sziget a part turistás de a sziget belseje nem, templomok, vulkánok

Sri Lanka: kb 2 hét alatt beutazható a sziget, kirándulás: pl Yala NP, itt láttam először leopárdot a természetben, Sigirya, Anuradhnapura, Dambulla stb.


Indonézia a Föld legcsodálatosabb országa, Sri Lanka pedig egy gyöngyszem az Indiai óceánban, és ezzel el is mondtam mennyire tetszik nekem ez a két hely.


Külön szállás és külön repjegy.

2015. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezek után még jobban várom a szabadságot! Köszönöm a tanácsokat!
2015. jan. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!