Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Azon agyalok egy ideje hogy,...

Azon agyalok egy ideje hogy, japfánban a Fukuoka középsuliba akarok menni de az egyik: jegyre és hetedikes vagyok szóval kevés az idő gyűjtögetni a másik: tudom, hogy anyáék nem engednének el a harmadik pedig hogy nem tudok japánul. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Álmodni nem bűn, csak magyar a valóság talaján.

Vagy viccesen is írhatnám

"BÉLA! bilibe lóg a kezed!

2015. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javítok. nem magyar hanem maradj ...
2015. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hagyd abba az errol valo almodozast! Miert akarsz egyaltalan oda menni ha meg japanul se tudsz? Legalabb egy alap japan tudas kene. Hogy lesznek ugy barataid ha nem tudsz kommunikalni masokkal mert nem erted a nyelvuket? Majd mutagatsz vagy, hogy gondolod? Es ennyi ido alatt nem tudsz megtanulni jol kiveve ha valami nagy zseni vagy de azt ketlem. Ne haragudj de ez az igazsag! Ezekbe nem gondoltal bele? 13/L
2015. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is sok mindenről álmodozom, de attól még lásd be, hogy ennek így semmi valóságalapja nincsen!
2015. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem régi vágyam, hogy végre ehessek olyan állatok húsából készült steaket akik más bolygókon élnek! Néha elképzelem milyen finom és zamatos ízük lehet.
2015. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy odajárni biztos nem fogsz tudni. Japán nyelvtudás nélkül ottani középiskolában egyszerű diákként mit tudnál kezdeni egyáltalán?

Keress olyan magyar középiskolát ahol van lehetőség japánul tanulni és vannak japán kapcsolatai, azaz ki tudsz menni cserediáknak. Ahová én jártam rendszeresen jöttek japán cserediákok és tőlünk is mentek, pedig nem volt japán nyelvoktatás, csak volt kapcsolat ottani iskolával.

Ha középsuli alatt nem is jutsz ki, menj olyan egyetemre ahol nagyobb esély van a kijutásra akár erasmussal, akár diplomázás után. Ezeket pénzben is támogatják, nem a szüleidnek kell kipengetni az egészet. ENem feltétlenül japán szakra kell menned, valószínűleg az összes japán szakos ki akar jutni, szerintem inkább olyan lehet esélyesebb, ami kint is keresett.

2015. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Csak egy tipp:anime fan vagy?

Sajnos náluk se olyan az élet,mint az animékben.Csak csalódnál ha oda mennél.

2015. febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!