Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Pakisztánba akarok utazni....

Pakisztánba akarok utazni. Van-e valakinek bármilyen hasznos információja az utazással és az ottléttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen. NE MENJ. Utazasra egyaltalan nem javasolt tersegek koze tartozik, meg a fovaros kulso keruletei is, nemhogy a videki reszek.
2015. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom ezeket. Nem nyaralni megyek. Valami más okosság esetleg?
2015. ápr. 11. 08:32
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem ismernéd: [link]


Én már alig várom hogy kicsit javuljon a helyzet, nagyon szeretnék menni.

2015. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Csatlakozni akarsz az IS-hez talan? Mas ertelmes indokat nem latom, hogy a 'nyaralason' kivul mi a fenenek akarna barki is Pakisztanba menni.
2015. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
2015. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
A magyar konzuli szolgálat honlapja egy kalap szart sem ér. Ha információ kell akkor az angol vagy az amerikai esetleg ausztrál külügy honlapját kell olvasgatni.
2015. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jano5691 válasza:
89%

Azért nem olyan vészes az ország, nem mészárolnak le mindenkit a belépés után. Bizonyos részei kifejezetten szépek. Láthatsz eszméletlen luxust és elképzelhetelen mélynyomort is. Az átlagemberek normálisak és vendészeretőek, de azért észnél kell lenni. Iszlamabad konszolidált és viszonylag tiszta is. Rawalpindi ütős; zsúfolt, koszos, zajos, büdös. Célszerű kisérővel menni oda, mert egyébként eltéved az ember.

A higéniai viszonyok és szerintem a baci kultúrák különbözősége miatt 10-ből 9 ember átesik egy kisebb nagyobb bélhuruton. Ezért immódium-ot célszerű vinni.

Utazáshoz vizum kell, ami nem egyszerű formalitás; interjú is van. Ha nincs Pak Rupee, akkor USD-t célszerű vinni, mindenütt váltják, elfogadják. Európai mobilok működnek. Az élet kicsit olcsóbb, mint nálunk. Jellemzően minden kapható.

Ha mondasz közelebbit az utazásodról, akkor tudok konkrétabb tanácsokat is adni (nő/férfi, célpont, cél).

2015. ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Hmmm nem semmi bátor vállalkozás :D most sokan mondják mi a fenének mész oda de hát te tudod :D óvatosan azért. De ne feledd Üzbegisztán, Pakisztán, na és aztán hát aztán xDD :D
2015. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jartam Pakisztanban 1991-ben 2,5 honapot toltottem ott. Ebbol 23 napot bortonben mivel 15 napra kiadott pakisztani vizumomat betegseg miatt nem tudtam idoben meghosszabitani.

Nem ereztem igazan veszelyesnek az orszagot, bar helyzetek alakulhatnak rosszul.

Most azonban kevesbe biztonsagos adamenni.

2015. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!