Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mivel foglalkoztok? Miből...

Mivel foglalkoztok? Miből finanszírozzátok a tengerentúli utakat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 18:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak érdeklődésképpen kérdezem. Én is nagyon szeretnék utazni, de az anyagi lehetőségeim, bárhogyan is igyekszem, jelenleg még nem teszik ezt lehetővé.
2015. máj. 22. 18:18
 2/7 anonim ***** válasza:

120E ft egy return jegy Kuala Lumpurba, onnan kb 5-10E ft egy AirAsia jegy a közelbe, távolabbra kb 20E, az ottlét filléres dolog, kaja, utazás, szállás szuper olcsó.

Persze ha nem 5 csillagban gondolkodsz. Mihez is kell sok pénz? Én közalkalmazottként bejártam hónapokon át a távol keletet.

2015. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem épp tengerentúli, de pl Bolognába 10ezer volt a returjegy 2 hete a wizzairen.. A szállás apartmanokban nem vészes a kaja sem, hacsak nem elegáns étterembe térsz be.
2015. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
New Orleansba is megoldottam tanári fizetéssel.
2015. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én jogász vagyok, a férjem építészmérnök, átlag feletti színvonalon élünk, de ez nem jelenti azt, hogy milliókat elköltünk egy nyaralásra.


Nincs szükségünk 5*-os hotelekre, gourmet éttermekre. Az a lényeg, hogy legyen hol aludni, enni inkább ott ahol a helyiek.


Pl. Egy két hetes maláj utat fele annyiból hoztam ki, mint egy egy hetes toszkán nyaralást. Oda kell figyelni, utána nézni és sima ügy.

2015. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanár plusz közgazdász pár vagyunk, minden évben utazunk, de sok spórolást igényel. Egy két hetes tengerentúli utra kb. egy évig sporolunk. Egyébként a repjegy ami drágra, a szállás, étel, látnivalók jóval olcsobb, mint Európában.
2015. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sokáig építiőipari munkásként dolgoztam, és úgy sikerült eljutnom távoli helyekre, hogy több helyen is él családtagom a világban, akiket megtudtam látogatni. Így jártam Californiában és Ausztráliában, ahonnan még elmentem Thaiföldre is, ami egyáltalán nem olyan olcsó, ahogy azt sokan állítják. Nekem 2 hét került bő 300 ezerbe úgy, hogy végig egy helyen voltam és nem főszezonban.

Minden attól függ, hogy mennyit tudsz félretenni, és vannak-e fontosabb dolgok amikre költened kell.

Ha megvan mindened itthon, és félretudsz tenni mondjuk havi 50-et fél even keresztül, akkor abból szűkösen, de kijöhet egy egzotikus utazás egy személyre.

2015. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!