Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki nem tud Budapestről,...

Valaki nem tud Budapestről, vagy más Európai nagyvárosból vonatot valamelyik ázsiai országba?

Figyelt kérdés
Mondjuk Kína, Japán, Afganisztán, Irak, stb.
2015. júl. 7. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Repülő mért nem jó ? Kapásból sorolnám a lehetőségeket. De vonat ? Ember 21. század, olcsó repjegyek.
2015. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vonatot jobban szeretem :D és látni akarom a tájat, turizmus céljából lenne a vonat

Repülővel sokszor utaztam már, most vonatozni akarok, hogy lássam rendesen a tájat

2015. júl. 7. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Transzszibériai expresszről hallottam az megy Moszkvából át az egész kontinensen
2015. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Akkor is... Hiába a táj, nagyon fárasztó, legalább egyik irányba repülj.
2015. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Budapest-Moszkva, Moszkva-Peking (Ulanbator) szerintem sikerül, de én is csak azt kérdezem miért? Piszok drága és egy halom idő elmegy vele.

Inkább repülj el Pekingbe és onnan menj el vonattal különböző helyekre.

(Egyébként Japánt, hogy gondoltad?)

2015. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha utána nézni is lusta vagy, akkor majd megkérsz valakit hogy utazzon helyetted?
2015. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Afganisztánba és Irakba mer-e valaki turizmus céljából menni. :D Azt meg pláne kétlem, hogy még turistákkal teli vonatok is indulnának oda. :D
2015. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Transzszibériai expressz. Moszkvából indul Vlagyivisztokba. Az már eléggé Távol-Kelet, onnan simán átszállhatsz egy buszra\repülőre és kedvedre utazhatsz Ázsiában.:D
2015. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!