Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova utaznátok inkább Irakba...

Hova utaznátok inkább Irakba vagy Iránba?

Figyelt kérdés

Olvasgattam most több utinaplót is Iránról, nagyon jókat írtak, dicsérték az emberek vendégszeretetèt, barátságosak, stb.

Na és mi a helyzet Irakkal?


2015. szept. 7. 23:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Irán nálunk is szerepel mint hely ahová jövőre elmegyünk. Irakot kihagyjuk..
2015. szept. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Irakban az ISIS harcol mindenkivel. Irán meg egy működő alapvetően békés normális ország.
2015. szept. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irak...mégis ez, hogy jott?
2015. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Merthogy?
2015. szept. 8. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

"Merthogy?"


Ha ez a kérdés benned felmerül, akkor inkább maradj itthon, mert ilyen tájékozatlansággal messzire nem jutsz.

2015. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Merthogy?


Merthogy nem a kiskegyedbol kellene tajekozodni a vilagrol, hanem hasznalni a guglit, ingyen van!


[link]


[link]


A hozzad hasonlok akarnak Eszak-Koreaba is utazni :DDD

2015. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kettö hiába fölényeskedtek, a linkelt íráson kívül többet ti se tudtok. Az útinaplót a neten olvastam, nem a kiskegyedben, de hát mindenki magából indul ki.

Nem mondtam egy szóval se, hogy oda fogok utazni, a kérdés pusztán elméleti volt, ahogy itt nagyon sok kérdés az szerintem.

Szóval köszönöm a hasznos válaszotokat, föleg az uolsóelöttiét...

2015. szept. 8. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:

"a linkelt íráson kívül többet ti se tudtok"


De, sokkal többet tudunk a linkelt íráson kívül, mert rendszeresen szoktunk újságot olvasni. Irakban polgárháború és mészárlás van, ha hozzád még egy ilyen alapvető hír sem jutott el, akkor tényleg utazz inkább Horvátországba. Annak ellenére, hogy Irán egy békés és barátságos ország, ekkora felkészületlenséggel még könnyen érhetnek ott tégeded nagyon-nagyon kellemetlen meglepetések.

2015. szept. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán hozzád szóltam..inkább menj vissza a szerelem topikba és ott osszad a hülyeségeket a tiniknek.
2015. szept. 9. 08:16
 10/13 anonim ***** válasza:

jaaaaa, hogy elméleti.... akkor valoszinuleg te még nem voltál országhatáron kivul sem...csak elméletben.


hova utaznék inkább..? Iránba. Irakba menjen az, aki ongyilkos akar lenni.

2015. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!