Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha 30nál több napra megyek...

Ha 30nál több napra megyek Thaiföldre, akkor a vízumot csak személyesen a konzulátuson intézhetem Pesten?

Figyelt kérdés
Nincs ennek valami online módja?
2015. szept. 9. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van, mivel be kell mutatni mindenféle dokumentumot, igazolni, hogy van legalább 20000 Baht-od, és be kell hogy pecsételjék a vízumot az útlevélbe.

Levélben talán lehet intézni, de akkor gondolom minden fontos dokumentumból az eredetit kell postára adni.

Egy oldalon arra is felhívják a figyelmet, hogy ha az elmúlt 2 évben voltál kint, és úgy próbálsz 60 napra menni, lehet, hogy nem engednek be.

2015. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írták, hogy csak személyesen lehet, akkor máshogy nem lehet.

Én Kubában voltam mostanában, és ott is csak Pesten, csak személyesen lehetett.

De korábban voltam Oroszországban, ott nem kellett személyesen ott lenni, egy utazási iroda intézte.

Ezek mind fent vannak a konzulátus honlapján.

2015. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy visa-run-t és meg van oldva. pl átmész Kambodzsába, csak vigyázz mert szárazföldön csak 15 napot kapsz, a 30 naphoz vissza repülni kell.
2015. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!