Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha kinéztem egy repjegyet de...

Ha kinéztem egy repjegyet de nem akarom online lefoglalni akkor azt megtehetem személyesen a Liszt Ferencen is?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik légitársaság? Egyébként kétlem, hogy hasonló áron megkapod a reptéri irodában.
2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megkaphatod, persze csak ha van még a gépre hely.


De ne feledd kérlek, manapság a repülőjegy nem egy papír, amiért sorba áll az ember egy ablaknál, hanem egy számsor.

Ráadásul a repülőjegy nem mozijegy, hanem állandóan változik az ára.

Aki akkora lúzer, hogy az utolsó pillanatban veszi meg, annak igen drágán adják, mert az úgyis utazni akar.

2015. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fapados, akkor nem kapod meg. Ha rendes cég, akkor meg megkaphatod aranyáron. Online a legolcsóbb, ezt ne feledd.
2015. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hónapokkal előbb venném meg nyilván...
2015. júl. 28. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengeteget utaztam de en meg egyszer sem, es nem ismerek senkit, aki repuloteren vett volna jegyet. Persze lehet ott venni, de nem hiszem, hogy olcsobb, mint online.

Nezd, egy probat meger. Ha amugy is van berleted es a repter nincs messze vagy arrafele van dolgod, menj be kerdezz ra.


Ha sikerul es olcso, akkor mindenkepp szolj nekunk lecci, hogy tudjuk mi is hogy megeri oda kibumlizni.

2015. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!