Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tényleg utálják Dél - Koreában...

Ria10 kérdése:

Tényleg utálják Dél - Koreában a külföldieket? 😱

Figyelt kérdés
Hallottam egy pár dolgot hogy a koreaiak nagyon rasszisták és hogy nem igazán szeretik és kiközösítik a külföldieket. Ez tényleg így van? Mert a közeljövőben kiszeretnék költözni lehetőleg egy életre vagy legalább 8évre ,de nem szeretném ha majd ott leszek, hogy mindenki utájon mert én nem vagyok odavaló.!! De mi van akkor ha én magyar vagyok? Mert hallottam olyanról is hogy szeretik a magyarokat és,hogy sokat tudnak Magyarországrol jahh és néhány napja olvastam, hogy politikailag is nagyon jó barátságot kötött a két ország, bár nem go dolom,hogy mindenki majd Istenként fog rám nézni azért mert én magyar vagyok ez csak egy feltevés de azért mégis érdekelne, hogy most igazából most ez valós vagy nem jó azt is tudom hogy mint minden országban vannak rasszista emberek az apám is az mindig azt mondogatja hogy ne költözzek a sok csíkszemű közé mert azok kutyát esznek de én nem veszek róla tudomást nem tudom megérteni és elfogadni sem ezt a sok rasszista dumát de nekem most csak úgy általában kéne hogy a legtöbb ember hogy viselkedik a magyarokkal,külföldiekkel?!... Előre is Köszönöm a válaszaitokat! És bocsi, hogy hosszú lett!! 😁

2015. szept. 11. 17:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Erről még nem hallottam.........NAGYON REMÉLEM HOGY NEM IGAZ!
2015. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

Az ázsiaiak többsége hazafias és nem szereti az idegeneket,ez nagyon helyes!


A fekákat egyenesen rühellik!

2015. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

A kérdésedet elég nehéz értelmezni. Rengeteg félelem, és rengeteg előítélet sugárzik belőle egy olyan nép iránt, amelyet nem ismersz.

Rengeteg helyesírási hiba, és rengeteg köcsögmagyarkodás vegyül benne.

Méltatlan arra, hogy komolyan vegyük.

2015. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válszoló!!! Mivan ??!! Neked mi bajod van ??!!! Én egy választ kértem nem nyeltantanárt hol érdekelnek most a helyesírási hibák engem meg mi az hogy nem ismerem szerinted nem ismerem ha már oda Fogok költözni én ezt hallottam és megkérdeztem hogyha valaki tud róla vamit akkor mondja el nekem ...Na ha te ilyen okos vagy és ennyire ismered Koreát akkor válaszolj már a kérdésemre!!!! Jahh és én nem magyarkodokén csak kiutat kerestem de úgy látszik hogy valaki ennyit se bír felfogni ...ennyit rólad !!
2015. szept. 11. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván azt fogják hinni, hogy turista vagy.
2015. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ja, az összes kis tizenéves csitri megnézi a doramákat meg hallgatja a kpopot, aztán azt képzeli hogy ki fog költözni. :D
2015. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csitri?!! Tudod mit ezen én már csak nevetni tudok mindig mindenki ezzel jön hogy csak a Kpop meg Doramak miatt szeretnék kiköltözni Koreába de ez nem így van Koreáról hamarabb tudtam mint a Kpopról vagy Dorámáról
2015. szept. 12. 08:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam Dél-Koreában és semmi kirekesztőt nem tapasztaltam, bár 8 év alatt...ki tudja... Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem hogy mire kapsz majd vizumot 8 évre? Vagy egy életre? Jártál már ott? Az gyakorlatilag letelepedési engedély, s még a diplomaták is 4 évre kapnak ha jól tudom. Dél-Koreában sok az illegális bevándorló/munkavállaló, nagy részük Fülöp szigeteki, meg kinai, szoval érthető hogy nem rajonganak az idegenekért.

5 éve vettem el egy koreai lányt, tavaly megkapta az ausztrál állampolgárságot, ezzel egyidőben le kellet mondjon a koreai-ról. Persze bármikor hosszabithat, stb, de azért furcsa volt neki (meg nekem is) hogy vizumért kellett fizetni, hogy maradhasson több mint 3 hónapot abban az országban ahol született, és felnőtt...

Szerintem fáradj be Korea budapesti nagykövetségére, és kérdezz rá, hogy milyen esélyekkel indulsz. Amúgy folyékonyan beszélsz és irsz koreaiúl ugye?

2015. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem jártam még ott de mielőtt költöznék előtte egy hónapot ott nyaralok . A vízum : 4éves vízumot meglehet hosszabbítani később (ha jól tudom 10 év kell hozzá) pedig majd le teszem az állampolgárságit .. és természetes hogy beszélem a nyelvet másképp nem költöznék oda
2015. szept. 12. 18:14
 10/12 eliza111 válasza:
70%
Nem mindenki rasszista ott, ha tudod a nyelvet még szeretni is fognak:).. bár a feketéket nem annyira szeretik, fehérekről meg azt hiszik hogy hamar elnyerhetők..de ez nem igaz.. Koreában nagyon sok külföldi él,tanul.. Az idősek is szeretek ha valamilyen külföldi beszéli a nyelvet,.. Énis ki szeretnék költözni ( a közeljövőben)... de még nem lehet, mert még nem fejeztem be a tanulmányaimat.. És ne halgass apudra, nekem is apum mindig ezt mondja-.-...Többiek meg örülnek,hogy tanulom ezt a nyelvet:).. szóval ne add fel :).. sokan mondják nekem is,hogy biztos a kpop miatt meg a doramak miatt:DDD hát mondom biztos nem.. a nyelv nagyon megfogott engem, nagyon tetszik:).. a kultúra is nagyon érdekes..stb,.
2015. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!