Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Irakba hova érdemes mostanság...

Irakba hova érdemes mostanság utazni? Hol a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

Hewler, Kirkuk szerintetek mennyire van biztonságban?

Dél-Irak úgy hallom biztonságban van az ISIS-tól, de a közbiztonság mennyire rossz pl. Baszraban? Gyakoriak az emberrablások/robbantások?



#Irak #Iraq #Baszra #Kirkuk #Basra #i love poland kurwa mac
2016. márc. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Érdemesnek sehová sem érdemes.
2016. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván a kérdés azoknak szólt, akik szeretnének Irakba utazni/voltak már arra, mert érdekli őket.
2016. márc. 3. 00:06
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem mostanában nem biztonságos az egész térség, én ezt az iraki utat átraknám későbbre (én Iránt nézném meg szívesen, de nem most, megvárom, míg nyugalom lesz, ha addig évek telnek is el). Jelenleg kiszámíthatatlan, mikor hol csap le Irakban az ISIS. Lehet, hogy ma még biztonságos a déli rész, de ki tudja, mi lesz két hét múlva.
2016. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
A Konzuli Szolgálat is most frissítette a honlapját, azt írják egész Irakra, hogy az csak az menjen ki, akinek halaszthatatlan ügye van ott. Eleve vízumköteles, nem is biztos, hogy a jelenlegi helyzetben megadnák.
2016. márc. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3: Irán ma is biztonságos ország, nem kell tartani különösebb veszélytől, ha csak nem a baluchisztánba mennél
2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. Irán sokkal biztonságosabb ország mint pl Magyarország.

voltam.

2016. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rugjamegaló válasza:

[link]

Ő szokott kijárni sokat,vannak fönn útleírások és egyéb más infószerzési lehetőségek,de szerintem ha írsz neki és épp itthon van,akkor válaszolni is fog a feltett kérdéseidre.

2016. márc. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!