Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Elmennétek egyedül dubajba?

Elmennétek egyedül dubajba?

Figyelt kérdés
Mármint úgy egyedül,hogy csoportos utazás, találtam egy ilyet, ősszel van 229 000Ft/ Fő 1 hétre szól. Lemondanátok/ eladnátok a Balaton sound bérletet a társaságot egy idegen országért idegenek között? (talán egyértelmű a válasz) de sajnos másnak nem tudnám kifizetni,mert annyi pénzt nem tudnék addig össze keresni és tudom,hogy más ismerős nem ad ki ezért majd 300 000-et.
2016. máj. 16. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ mennyire vagy introvertált illetve extrovertált személyiség.

Én imádok egyedül menni városokba, országokba, mert nem más hülyeségével kell foglalkozni. Nem kell bevárnom senkit reggel, ha hajnali ötkor le akarok menni a tenger partjára, akkor és azt csinálok amit akarok.

Ha kényelmetlen hogy nincs kihez szólnod, akkor válaszd a Balcsit.

2016. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az oda kevés lesz, de egyébként persze. Meg nézd meg a klímát hogy ne akkor menj amikor 45 fok van, ha esetleg az utcára is ki akarsz merészkedni.
2016. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is tervezek menni, és nekem sincs kivel.
2016. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne menj Dubaiba nyáron, mert 40 fok az átlaghőmérséklet. Amúgy hacsak nincs valami nagyon kedvenc fellépő, sokkal inkább megéri, mint a Balaton Sound, de nem nyáron.
2016. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oké, vak vagyok, csak most látom, hogy írtad, hogy ősz. Akkor viszont egyértelműen az utazás mellett döntenék. Csoportos utazás, tehát nem leszel egyedül, tudsz ismerkedni. Gondolom Dubaiba nem a nyugdíjas korosztály szokott kirándulni.
2016. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán. Amúgy is egyedül szeretek utazni.
2016. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dubaj unalmas és mű, költőpénzzel egyett elmenne vagy 500k, abból kényelmesen eltölthetsz 3 hetet Ázsiában, ami nem unalmas és nem mű.
2016. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádok utazni, amikor tehetem, megyek valahová, egyedül is voltam rengeteg helyen, de Dubaj sosem volt és nem is lesz a listámon.. Egy teljesen mű város a sivatagban, tele felhőkarcolókkal, bevásárlóközpontokkal és luxusszállodákkal - minden megvan benne, ami egy jó úticélban nincs, legalábbis számomra, szóval én ingyen sem mennék.


Sokkal inkább Balaton Sound, ha a kettő közül kéne választani, de ennyi pénzből nagyon sok fantasztikus helyre el tudsz jutni.

2016. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!