Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Elmennétek...

Ti mit csinálnátok? Elmennétek egyedül is?

Figyelt kérdés
Most arra gyűjtök hogy valamikor eltudjak majd menni a karib szigetekre,de senki olyan ismerősöm nincs aki eljönne velem.Nincs senkinek rá pénze,aki meg eljönne attól még 2 órán belül falra mászok.De egyedül borzasztó unalmas elmenni.Egyszer elmentem egy hétre külföldre egyedül mert akkor se volt senki aki eljött volna velem és borzalmas volt.De én meg szeretnék nagyon utazni de soha nem jön velem senki.
2014. jan. 5. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én általában egyedül megyek, és inkább ott, helyben ismerkedem.

Szóval igen, én elmennék.

2014. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mennék egyedül, az utazás szerintem társas dolog, szerintem úgy az igazi ha van kivel megosztani az élményeket, akár család, akár barátok. Mielőtt szállást stb. szeretnél foglalni, keress meg privátban, lehet tudok segíteni...
2014. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!