Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egzotikus utazás egyedül?

Egzotikus utazás egyedül?

Figyelt kérdés
Csoportos utazás keretein belül szól ez az egyedül. Novemberben lesz mennétek vagy nem? 1hétről van szó.
2016. júl. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
nem, ket ok miatt. 1. soha nem mennek sehova csoportos uttal, 2. soha nem mennek sehova, foleg nem a vilag masik vegere 1 hetre
2016. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne rá pénzem, időm és igényem, miért ne?
2016. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Béluska2016 ***** válasza:
90%

Szia!

Először pontosítsunk:

-egzotikus utazás? Hova? Sok egzotikus hely van a világon...

-egy hét. Csak? Szerintem kevés, de, ha neked nem fog tetszeni mégsem, akkor egy hetet bárhol ki lehet bírni.

-csoportos, egyedül. Én gyerekkoromban, családdal és plusz 10-15 családdal, minden nyáron külföldön nyaraltam. (keleteurópa, céges csere üdülés) Egy borzalom,a kötöttség, a csoport, a máshoz igazodás. Egy előnye viszont van, az idengenvezető, szervezett helyek, sok információ, amit egyedül bejárni, megnézni, megszerezni sokkal nehezebb.

-milyen nyelven beszélsz?


Ezen szempontok szerint, ha van rá pénzed és úgy érzed megéri neked, akkor menj!

Ha konkrét kérdésed lenne, írj, kérdezz, amire tudok válaszok, tanácsot adok. Én 1 évet éltem Kínában, Hongkongban, Jártam több városban, láttam Macau-t. Indonéziáról, Malayziáról van bőven infóm, de egész Ázsiát ismerem. Persze lehet egzotikus a Spanyol, Olasz, Török, Görög, Karibi, Afrikai, UAE, India, stb...

2016. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!