Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Bevállaljam Tokiót egyedül?

Bevállaljam Tokiót egyedül?

Figyelt kérdés
Egy ösztöndíjjal kerültem ki Japánba 3 hónapra. Egy kisvárosban vagyok és persze teljesítenem kell az ösztöndíjhoz tartozó programot. Kiotóba a program keretén már töltöttem néhány napot az nagyon jó volt, viszont ha Tokióba el akarok menni azt egyedül kellene szerveznem. El is kezdtem nézegetni útikönyveket a neten is keresgélek, ahogy számoltam még a pénzből is kijönnék, de bevallom meg vagyok rémülve. Tokió iszonyat nagy. Félek, hogy az a néhány nap csak szenvedés lenne. Talán ha jól felkészülök nem lesz baj, de így is elég rizikós. Bevállaljam így is? Vagy inkább hozzam haza azt a pénzt?

2014. okt. 17. 05:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vállald be, használd ki a lehetőséget, hogy Japánban vagy! Miért lenne szenvedés? Élmény lesz, nem szenvedés!
2014. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos mennék!

Az utazást és a szállást gondosan tervezd meg, aztán ha már ott vagy, barangolj, lazítsd, és érezd nagyon jól magad! :))

2014. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szenvedés, milyen rizikó??????

Legyen már egy csöpp eszed!!

Ott vagy Japánban, ahová csak tudsz menj el, nézz meg mindent amit csak tudsz. Az hogy egyedül vagy nem már csak huszadrangú kérdés. Ilyen lehetőségeket nem szabad kihagyni. Én a végén még 2-4 hetet ráhúznák,amennyit a pénzem engedné és ami még kimaradt azt is megnézném.

2014. okt. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy lány vagyok, sztem azért a fiúknak könnyebb egyedül utazni. Nem tudom mennyire veszélyes az a város, főleg egy lánynak?

Persze, bennem is az motoszkál, hogy ha már itt vagyok akkor meg kéne nézni amit csak lehet...

2014. okt. 17. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Keress tokiói magyarokat a neten, ők biztos jobban tudják, hogy mire érdemes azt a rövid időt eltölteni, meg a közlekedést is ismerik.
2014. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Élj a lehetőségekkel !:)
2014. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Japánban nem releváns milyen nemű vagy. Egyformán biztonságos ha fiú ha lány, ha fiatal ha idős vagy.

Nem is értem mit vacillálsz. Nekem kollégám (nő) volt kint hónapokig és nagyon élvezte.

2014. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen vállald mindenképpen! Írd ki esetleg egy csoportodba, hogy jönne-e veled valaki, vagy hogy ismer-e valakit Tokióban. De ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget ;) Én Amszterdamba megyek egyedül, és én is félek, de megéri az élményért :)
2014. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Mindenképp menj el és nézd meg, én is ki akarok menni majd valamikor. Élvezd az életet :)
2014. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást! :) szükségem volt most erre.
2014. okt. 18. 04:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!