Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A bécsi repteret hogy hívják?...

A bécsi repteret hogy hívják? Egyszerű az eligazodás? Hány éves kortól lehet egyedül utazni (úgy értem kísérő nélkül)?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne...a válaszokat előre köszönöm

#repülő #utazás #repülőtér #bécsi reptér #bécsi reptér eligazodás
2016. jún. 9. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Bécs-Schwechati Nemzetközi Repülőtér (roppant nehéz, több másodperces google kutatómunka volt ez). A repterek hülyéknek vannak, nem lesz problémád.

Beírod googleba "x ország konzuli szolgálat" és kihoz egy remek kormányportált, ahol országonként tudsz keresni, hogy mik a feltételei egyes országokban a kiskorú beutazásának. Van ahol nem kell semmi, van ahol közjegyzővel hitelesített szülői nyilatkozat kell, valahol meg be sem utazhatsz egyedül kiskorúként.

2016. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a vilag opar repteren megfordultam de a becsin a legnehezebb eligazodni
2016. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. jún. 9. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

> a vilag opar repteren megfordultam de a becsin a legnehezebb eligazodni


Na ne hülyéskedj! Atlanta például olyan bonyolult hogy egy Grisham regénybe is bekerült mint kiváló hely arra hogy eltévedjen az ember. Heathrow is néha kicsit agyzsibbasztó tud lenni bár az új terminálok jobbak. A bécsi egy viszonylag kicsi reptér, semmi gond ott nincs.

2016. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!