Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Elég ennyi pénz Japánba?

Elég ennyi pénz Japánba?

Figyelt kérdés
Pár hónap múlva utazunk a párommal Tokióba, repülőjegy és hotel már megvan,ezen felül már csak a költőpénz kell. 350ezer elég 1 hétre? kimondottan drága programokra mint a Fuji túra nem megyünk, inkább a várost fedeznénk fel.

2016. aug. 2. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, attól függ, szerintem mindig több legyen minthogy kevesebb, valószínű ha alig költekeztek akkor elég lesz éppen hogy
2016. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Mi két gyerekkel öt napot voltunk a balatonon.

Napi húsz ezret szántunk költőpénznek napi egy drágább programmal pl:vidámpark..

Harminc lett belőle.Nem győztük váltani a tízeseket a (sza.r)kajára,belépőkre,parkolásra.

Az utolsó este csináltam inkább melegszendvicset a szálláson.

Szóval minél többet vigyetek.legfeljebb visszahozzátok.

2016. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó: napi 30.000,- Ft?????? Nem túl sok az egy kicsit...?
2016. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

# 2 és 3, a Balaton sokkal drágább hely mint azt bárki hinné. Konkrétan és nem is járok le, helyette külföldre megyek mert sokkal olcsóbban jön ki

Kérdező pedig ha spóroltok és nem vagytok nagyon költősök akkor elég, de azért jobb többet vinni mint kevesebbet (mert szerintem úgyis megláttok valamit amit meg kell venni:))

2016. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, akkor mindenképpen többel készülünk, köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 2. 19:40
 6/12 A kérdező kommentje:
Még arra lennék kíváncsi, hogy ha veszünk ott valamit, azt gond nélkül haza lehet hozni? nem kell fizetni utána? vagy erről hol találok információkat?
2016. aug. 2. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
En 6 honapig eltem kint, Japan nagyon draga! Bar eltem Szingapurban is, az meg dragabb ... Ez az igenyeitektol fugg, ha kibirjatok, hogy ne ettermekben egyetek, es pl inkabb a jegyarakra koltotok, tomegkozlekedessel jartok, nem taxival, akkor eleg. De ez kb 1100 euro, az fejenkent 550, hat! :/ Eleve ha mar kifizettetek egy csomo penzt repjegyre es hotelre, es az ember nem minden nap jar Tokioban, akkor erdemesebb tobb penzt vinni, hogy elvezni is tudja. Nekem csak Thaifoldon egy het (hotel es repjegyet nem beleszamitva) egymagamra volt 1000 dollar. De en etteremben ettem csak es taxival mentem mindenhova.
2016. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
a hazahozatal, hát a légitársaságnál kell utána nézni, hogy mit lehet és mit nem.
2016. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

2-es vagyok.Sajnos nem sok!Nyilván otthon én is megfőzök 1500-2000 Ft-ból de sajnos a kajánk 10-15 ezer volt egy nap.

A siófoki strandon 500 Ft volt egy fahéjas palacsinta.

Egy egyszerű étteremben csak a 4 üdítőért fizettünk 2000 Ft-ot.

1 gombóc fagylalt 250-300Ft

Egy hekket ettem 2500 Ft.Kértem mellé egy db almapaprikát,400Ft

A füredi auqaparkba négyőnknek 20000Ft lett volna csak a belépő.Oda nem is mentünk.

Bocs az off-ért.

A lényeg,hogy a nyaralás olyan mint az építkezés.20%-ot érdemes rászámolni az eredeti tervre!

2016. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem bőven elég lesz ha kimondottan drága dolgokra nem költesz. Én 6 napot voltam kint és kb. 100.000 Ft ment el közlekedésre, kajára, belépőkre.
2016. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!