Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Shanghaiban 72 óráig lehet...

Shanghaiban 72 óráig lehet tartózkodni vízummentesen? Az egész város területén?

Figyelt kérdés

#72 óra #Shanghai #vízummentesen
2016. aug. 7. 13:50
1 2
 11/14 Béluska2016 ***** válasza:
48%

Mikor akarsz menni?

Azt még tudnod kell, hogy Kínában kemény a cenzúra, nem fog roaming-olni a telefonod. Lesz wifi a hotelban, de lassú. Nincs google, nincs youtube, nincs facebook, nem lesz gps sem! Ha veszel kínai kártyát de 3 napra kár (4-5 ezer forint és független teló kell), akkor jó neted lesz, WhatsApp menni fog, viber nem annyira. Persze ők WeChat-et használnak, az meg nagyon jó progi.

2016. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Október vége felé, 23.-a - 24.-e körül.
2016. aug. 7. 23:10
 13/14 A kérdező kommentje:
És most már érvényes a 144 óra is? És az egész város területére? Tehát járhatom a várost és Hotelban is megszállhatok a pár nap alatt?
2016. aug. 8. 02:04
 14/14 Béluska2016 ***** válasza:
48%
Elvileg igen, de nagyon sok szabályt, feltételt helyesen be kell tartanod! Ezek le vannak írva részletesen az általam belinkelt angol nyelvű oldalon. De, mint mondtam nem vagyok angol nyelv zseni (sajnos). Ha, te sem, akkor olvastasd át, valami fordítóval, nyelvtanárral, hogy pontosan mindent elmagyarázzon! Mert Ázsiában, furcsán és keményen értelmezik a törvényeket, főleg az idegenekre nézve. Engem is ért már meglepetés. Ezért írtam neked, hogy az én esetleges balgaságommal nem akarlak félrevezetni! Azt csináld, amiben te 100%-ik biztos vagy, hivatalos forrásból, amit majd ott is el tudsz magyarázni, és bizonyítani!
2016. aug. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!