Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy Európai fehér ember új...

Egy Európai fehér ember új életet szeretne kezdeni Ázsiában, melyik országba menjen?

Figyelt kérdés
Angolul beszéleg, ezért Japánban nehezen boldogulnék, Szingapúrban angolul beszélnek de meleg van amit a fehér bőr kevésbé bír, Kínában kutyák az emberi jogok. Van még Dél-Korea, Taiwan, Vietnám ami szegény ország, India ami szintén, és Mongólia. Malajzia és Indonézia is ott van. Vagy egyéb országok.
2016. okt. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Oda ahol munkat kap es letelepedesi engedelyt.
2016. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az bármelyik országban lehetséges.
2016. okt. 2. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyelvzudas nelkul azert nehezen....
2016. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oroszország.
2016. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább, ahol sok fehér turista van.
2016. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hongkong. Én 5 évet húztam le ott egy IT cégnél, nagy élmény volt, szerettem ott élni.
2016. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Az bármelyik országban lehetséges.

Ezt ne hidd! Thaifold orulj ha kapsz 1 eves vizumot, Vietnam 3 honap utan ki az orszagbol. Malaysia, nincs letelepedes, stb,stb. Mit akarsz csinalni? Munkat keresni vagy valami uzletet (etterem, bar, uzem)? Gyere ide Kambodzsaba. Sajat 100%-os ceged lehet, ha konvertalhato tudasos van ( pl tanar) akar munkat is kaphatsz. ! eves vizum 300, munkavallasi engedely 250 dollar. gond nelkul megadjak. ja igen meleg van...

2017. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!