Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan lehetne nagyon olcsón...

Hogyan lehetne nagyon olcsón egy kb 1 éves Japán utat megszervezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy utat szervezni Japánba a nővérem számára, lehetőleg minél olcsóbban. Valaki esetleg tudnak ötletet adni?

2016. okt. 5. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdeztem a kérdezőt a kommentemben, bár nem arról így konkrétan, hogy a nővére japán-e, hanem hogy a vízum része meg van-e tervezve. Nem tudom, hogy máshogy kellett volna írnom, nem merült fel bennem, hogy a lány japán lenne, azért meg hadd ne én legyek már a hibás, hogy nem gondolok mindenre. Ami fel sem merül bennem, arra rá sem kérdezhetek.
2016. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csereprogram szerűségekre gondoltam, tudom hogy csak 3 hónapot lehet kint, mint turista, csak kíváncsi voltam, lehet-e olcsóbban megszervezni. Rengeteg szervezet oldalát végignéztem, vannak nagyon jók is, gondoltam megkérdezem a gyakorikérdésen, hátha valaki tud jobbat is. Rengeteg ismerősöm utazott úgy csereévre, hogy ismerősökkel, rokonokkal boltolták le, így jelentősen olcsóbban kijöttek, reméltem valaki tud segíteni ilyesfajta akciókban, hogy hol olcsó a szállás, olcsó a repjegy, milyen módon tud ottmaradni, főleg hogy van japán diplomája is. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2016. okt. 13. 21:11
 13/15 Vadkorte81 válasza:
Semmi baj #11 nem vagy hibas...az meg hogy nem gondolhatsz mindenre meg csakis gyakorlas kerdese...rendszerezd le magadban a dolgokat es ertelmezd a kerdest aprolekosan.Egyszeru.Fogadd meg a tanacsom es engedd el azt a kis gombocot ami miatt mindig visszairsz nekem valaszul.Hidd el jobb lesz.
2016. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Japan tarskereso oldalon talaljatok egy penzes japan pasit, az majd eltartja, es fizet mindent, intezi a papirmunkat!
2016. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Bobita, Bobita jatszik,

szarnyat iger a malacnak,

raul, iger neki csokot,

ropteti es kikacagja!" Weores sandor

2016. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!