Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van itt valaki aki járt/jár...

Van itt valaki aki járt/jár japán iskolába?

Figyelt kérdés
általános, gimi, fősuli bármi..

2016. szept. 7. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Mi a kérdésed?
2016. szept. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni, létezik-e a nemzetünkből származó, japánban élő és tanuló diák.
2016. szept. 7. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Van két ismerősöm, az egyik középiskolás, a másik pedig egyetemista, mindketten Japánban tanulnak jelenleg.
2016. szept. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
59%
Olvasd el az animeweb.hu-n a Keikóval készült interjút. Ő egy törökszentmiklósi magyar lány, fél évet tanult kint ösztöndíjjal.
2016. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,

Mindig is kíváncsi voltam hány embernek adatik meg egy ilyen lehetőség. :)

köszönöm megnézem a honlapot is

2016. szept. 7. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Osaka-ban születtem, de Tokyo-ban nőttem fel. Szüleim magyarok, de Japánba jöttek sok évvel ezelőtt. Két nyelvű vagyok, 8 éve itt élek Magyarországon, de jövő tavasszal hazaköltözök Japánba.
2016. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Béluska2016 ***** válasza:

Kérdező:


Itt egy japán nyelvsuli linkje:


[link]


A tulajdonos magyar fiatalember kint élt Japánban, Japán felesége és most együtt csinálják magyarországon ezt az iskolát. Sok tanítványuk járt, tanult Japánban, az információk szerint, mindenben nagyon segítőkészek.


#6 Ha mindkét szülőd magyar, hogyan tudtak sok évig Japánba élni. Én úgy tudtam ezt semmilyen módon nem lehet megoldani. Még vegyes házassággal is nehéz.

2016. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szüleim még ma is Japánban élnek, vagyis azóta is. 1985 nem ma volt, gondolom akkor még máshogy ment. Ők egy vállalathoz mentek dolgozni, ugyan ott dolgoznak ma is. Japán állampolgárok.
2016. szept. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Béluska2016 ***** válasza:
De jó nekik. Gondolom a titok kulcsa a 1985. Lehet akkor kellet az európai ész, mag szakképzett munkaerő. És a munkavállalás kapcsán kaphattak letelepedést. Ma már Ők túlnőttek rajtunk, megvan a sikeres kis világuk, nem fogadnak be idegenek. De szívesen hallgatnám a történeteidet, meg gondolom mások is ha nem túl személyes kérés ez. Mivel foglalkozol? Hol szeretsz jobban élni, itt vagy ott, és miért? Te csak Japán állampolgár vagy, ha a szüleid azok, meg kint születtél, vagy kaptál valamilyen indokkal magyart is?
2016. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!