Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Pici gyerekkel repülővel...

Pici gyerekkel repülővel Törökországba?

Figyelt kérdés
Voltatok már pici gyerekkel Törökországban? Mit érdemes vinni? Repülőútra jó trükkök, tapasztalatok??
2010. ápr. 28. 20:47
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Nemrég voltam (egyedül), de láttam gyerekeket is.

Nagyon hosszú volt a sor az útlevél és vízumvizsgálatnál (Isztambulról beszélek), sajnos.

A repülőre vigyetek játékot, képeskönyvet, stb.

2010. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Mákteát, altatót, meg mindent ami jól jöhet gáztámadás + hangorkán ellen.


Most komolyan, miért jó szivatni a normális utazókat? Egy gyereknek amúgy is tök mind1, hogy Törökország vagy a Balaton..

2010. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
milyen pici a gyerek??
2010. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1 éves.

Az előző válaszolónak: nem a gyereknem nem mindegy, hanem nekünk. és a gyereket sem hagyjuk itthon. :-)

2010. ápr. 29. 07:10
 5/12 A kérdező kommentje:
szintén a 2-es válaszadónak: ezek szerint nem számít "normális utazónak", aki gyerekkel megy? ez valami idegenforgalmi szak-kifejezés? remélem nincs gyereked... ;-)
2010. ápr. 29. 07:13
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Nincs gyerekem. Viszont gyakran utazom és gyűlölöm hogy a 14-16 órás repülőutakon nem tudok egy normálisat aludni mert egy gyerek mindig üvölt, bömböl, büdös.. Mindig gyűlölettel nézek az ilyen szülőkre, hogy miért nem tudnak belegondolni a többi 199 utas helyzetébe, és hát most végre találtam egyet, akihez eljutnak a gondolataink.
2010. ápr. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:-)) nem akarok vitázni, mert nem ez volt a kérdés célja, de sajnálom, hogy így gondolod. nem hiszem, hogy az én kislányom büdös lenne. sem kisebb korában, sem most. és képzeld el, az esetek 99%-ában meg tudom nyugtatni. gondolom a Te szüleid nem vittek Téged sehova, a 4 fal közé voltál bezárva, és most gyűlölöd azokat, akiket a szülei nem hagynak otthon. Azért ezt nagyon ne hireszteld, meg egy sértődékenyebb szülő meg talál csapni. :-)) Remélem azért majd szép, okos, csendes, és illatos gyereked lesz, mint nekünk! :-)) Üdv.
2010. máj. 1. 07:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi Törökorszagban elünk, es eddig 3szor voltunk otthon a 2 es fel eves kisfiammal. Az utazast eleg jol birta, probaltam ugy megszervezni, hogy elalmosodjon, mire beszallunk es szerencsem is volt, mindannyiszor vegigaludta az utat. Az İsztambul-Budapest ut masfel ora, ugyhogy annyira nem hosszu,ki lehet birni. Le es felszallaskor szopi hasznos lehet, vagy cumisüvegböl itatas.
2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer repültem Antalyába úgy, hogy a mellettem lévő ülésen egy 1 éves kisgyerek ült az anyukájával. Minden rendben volt nem sírt jól bírta a felszállást és az utat, de a leszállásnál nyűgös volt a légnyomáskülönbség miatt.
2010. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Felesleges vinni, mert úgyse fog emlékezni rá
2010. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!