Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Autóval mennék Teheránba...

Autóval mennék Teheránba (Irán). Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Tehát Magyarországról mennék Iránba autóval, Törökországon keresztül. Beszerzem a szükséges vízumokat. 5 nap alatt jó lenne odaérni. Szóval mire figyeljek oda? 1 éves jogsim van.
2017. márc. 14. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A boszporuszt próbáld a hídon átszelni, úgy egyszerűbb mint átevezni a tragaccsal.
2017. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
A tavaszi szünet nem húsvét környékén van?
2017. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valaki normális is írjon.
2017. márc. 14. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1 éves jogsival nem ajánlom. Öreg sofőr vagyok, tudom mit beszélek. Ha mégis mész, akkor mindig legyen az aznapi szálláshely már délelőtt elintézve (mobiltelefonnal vagy tablett-el pl. booking.com-on keresztül). Kelet-Törökországban a kurd területeken igyekezz átjutni ép bőrrel, minél hamarabb, ha lehet egyhuzamban. Azok olyan emberek...
2017. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A multkor még dubai-ig akartal autozni......csak nem meggondoltad magad?
2017. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak nem az ISIS a cél??
2017. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Már Törökországban lekapcsolnak és hazahoznak!
2017. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Ne menj autóval! Drágább is, időigényes is. Bakuba repül a Wizzair, nem is drágán, akkor inkább ott kölcsönözz autót és azzal menj át Iránba, onnan már nincs messze.
2017. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Az iszlám államtól tudsz venni olcsó benzint útközben
2017. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy éves a jogsim. Egyszer voltam Pesten, egyszer vezettem Debrecenig. Rohadtul elfáradtam, persze nőből vagyok. Szóval én nem ismerem az útvonalat, de amit én tennék: Vinnék egy váltósofőrt, aki rutinosabb, mint én és jobban látja mi a szitu. Nagyobb városok előtt átadnám a volánt. A járművet A-Z_ig átnézetném, kötnék biztosítást, vinnék egy rakat s.o.s. gyógyszert (láz, hányás, hasmenés, csípések), elektronikus eszközökhöz pót-akksit vagy gyors-töltőt, szivargyújtós töltőt. Gps-t és papír Gps-t.. tuti ami tuti. Megnézném mik a szokások, mi az illem, illetve megnézném, hogy mit lehet bevinni az országba. Asszem ennyi.. ja és, ha facér vagy..vinnék óvszert.. fő a biztonság!
2017. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!