Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország tengerparti...

Törökország tengerparti üdülőövezete (Antalya) mennyire biztonságos idén nyáron? Mennél oda nyaralni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 15:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
En is most nezegettem pont bookingot :D. 150.000/2 fo (hanyan mennetek amugy?) mar 5* hotelek vannak egy hetre all inclusive. Nem tudom, mondjuk ezek alapjan milyen igenyeitek vannak, mert ebbol mar ket hetig Four Season Istanbul legdragabb negyedeben Boszporusz kilatassal siman megvan :D. Mi tavaly voltunk all inclusive 5* hotelben egy hetet ket fo, 190 ezer forint kornyeken (nem tudom pontosan mert csak liraban lattam a vegeredmenyt). Ez Belek, Antalya volt. Megprobalok majd utana nezni a nevenek, mert mar elfelejtettem igy egy ev alatt:).
2017. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

"Első meg teljesen nonszensz dolgokat ír, egy 5 csillagos szállodában ülve nem fognak tüntetőnek nézni"


Bocs, de én kérek elnézést, hogy azt mertem feltételezni, hogy néha kimész a szállodából az utcára is !!

Balga módon az szembe sem jutott, hogy a szállodai szobádba bezárkózva fogsz "nyaralni".


Amúgy engem igazol az is, hogy egyáltalán feltetted a kérdésedet, hiszen te magad kérdőjelezted meg ezzel a helyi közbiztonságot!

(Az meg, hogy az USA-val hasonlítgatod össze a jelenlegi közállapotokat, nem kicsit röhejes.)


A válaszod alapján látni, hogy annyi sem várható el tőled, hogy összefüggést találjál a bizonytalan törökországi állapotok és a szállodaipar jelen pangása között...

2017. ápr. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, a kérdező arra célzott, hogy a mondandód néhány eleme még laikusként is teljesen értelmezhetetlen és összefüggéstelen, nem pedig arra, hogy a szobájában tervez nyaralni :D.
2017. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

EZ a szálloda az egyik legjobb, ahová mennénk, azért ilyen drága, és itt nincs pangás. Egyébként ez tényleg olyan szálloda, ahonnan ki se kell tenned a lábad ha nem muszáj , mert itt minden van, szórakozási és sportolási lehetőségek is. De nyilván 1-2 napra elmennénk kirándulni, de nem tüntetésekhez :-)

Elhiszem h van ahol kevesebb a turista, és igen, a kérdést azért tettem fel mert sajnos bizonytalan a helyzet. :-/

2017. ápr. 19. 08:50
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

részemről akkor sem mennék most Törökországba, ha vattába csomagolnának, annyira biztonságos lenne, mert egy lyukas garassal sem szeretném egy emberi jogokat sárbatipró diktatúra gazdaságát támogatni

annyi szép hely van még a világon...

2017. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Itt vannak a Side-körnéyki 5* All Inclusive szállások [link]

Kemer: [link]

A lejutás kb 50 euró per fő repcsivel. Hihetnél nekünk, az iroda tényleg hülyének néz. És nem véletlenül kerülnek ezek ennyibe.

2017. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Mi is nyáron ide megyünk, két kisgyerekkel! És van ismerösöm, aki szintén! Tavaly is mentek sokan, és semmi baj nem volt! Bár kicsit aggódom én is, nekem is ez lenne a kérdésem! De látom, nemsok értelmes választ kaptál!
2017. ápr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen Utolsó, sajnos nem sok használható választ kaptam, talán 1 kivételével csak olyanok válaszoltak akik soha életükben nem jártak Törökországban, és abszolút nincsenek képben a helyzettel, de valamit hallottak valahonnan h ott most biztos nem túl jó...

AMit a 16-os linkelt szintén nem hasznos, mert nem írta le h mégis hol lehet ilyen szállásokat találni. Azzal hogy egy screenshoton oda van írva h 16 EUR per éjszaka, nem igazán vagyok kisegítve, ki tudja mire vonatkoznak, mikorra...

17-es érvelése számomra nem állja meg a helyét. Attól még mert egy turista se menne Törökországba Erdogan nem fog se lemondani, se politikát változtatni, viszont pont a kisemberek, akik a turizmusban dolgoznak szívnák meg és veszítenék el munkájukat.

Igaz hogy sok szép hely van a világon de ár-érték arányban Törökország nagyon megéri szerintem.

Nem gondolom alapból veszélyesnek az oda utazást, hacsak valami váratlan esemény nem történik az utazáskor.

2017. ápr. 23. 17:15
 19/19 anonim válasza:
Ti melyik szállodába mennétek? Mi a Paloma Gridát foglaltuk, ami Belekben van! utazási irodán keresztül foglaltunk, ott azt mondták, lehet menni nyugodtan! Persze lehet nekik el kell adni mindent! Gondolom én!Ez Debreceni indulással van, és már csak 8 hely volt a megadott idöpontban a gépen!nem tudom, ez mond valamit?
2017. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!