Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ötleteket szeretnék kérni...

Ötleteket szeretnék kérni tőletek, hogy Ti miként vinnétek be alkoholt a Maldív szigetekre?

Figyelt kérdés
Természetesen 1-2 literről lenne szó, csak saját fogyasztásra, eddig a tusfürdős flakonig jutottam. :)

2017. szept. 17. 03:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A Maldív szigetek bármely része biztonságosabb, mint a legtöbb Európai ország! Csak egy kicsit gondolkodj! Ők a turistákból élnek! Olvass egy kicsit utána a dolgoknak, nagyon sok információt találsz a neten, ami megerősíti ezt! Ott kíváncsiskodj, és rá fogsz jönni! :)
2017. szept. 19. 23:23
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak Te nem érted, ne beszélj többesszámba! Mindenki más értette, vagy érti, miért akarok becsempészni az országba alkoholt, de neked külön kifejtem. Azért, mert ahova megyek, ott nincs, és inni akarok! :) Így már érted? :D
2017. szept. 19. 23:25
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Ja, hogy alkesz vagy, miért nem ezzel kezdted? Akkor megértem, hogy rettegsz attól, hogy nem találsz egy szállodát, ahol megkapod a napi adagod...
2017. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
2-3 havonta iszok egyszer amikor úgy hozza a kedvem.
2017. szept. 20. 02:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!