Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Észak Korea a világ legveszély...

Észak Korea a világ legveszélyesebb országa? Be lehet lépni legálisan a ország területére Magyarként?

Figyelt kérdés

Észak Korea valóban veszélyesebb bármelyik közel keleti arab országoktól is?

Ha nyilvánosan rosszat mond valaki Kim Dzsonggun-t Észak Koreai vezetőről akkor akár 30 év kényszer munkát is kaphat?

De ha el ejtek pl egy papírzsebkendőt az utcán azért is börtön jár?

Egyáltalán be lehet abba a országba utazni és vissza lehet jönni épségben Magyar Állampolgárként?



2017. okt. 17. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én tudok előtte még kettőről.
2017. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
E Korea a vilag legbiztonsagosabb orszaga amig betartod a szabayokat, mar pedig aholvendeg vagy ott illendo betartani az adott orszag szabalyait. Be lehet lepni es haza is lehet jonni de csak draga szervezett uttal, nincs egyeni turizmus
2017. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
83%
Ahogy a 2-es írja!Amig azt csinálod amit mondanak addig ok!Ha meg valami hülyeséget akkor evtizedekre eltűnsz valamelyik putri börtön mélyén vagy valamelyik munkataborban!
2017. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem szeged meg a szabályokat és csak azt csinálod amire a kísérőid engedélyt adnak, a világ legbiztonságosabb országa. De ha nem, úgy járhatsz mint Otto Warmbier, el próbált lopni egy É-Koreai zászlót a hotelból, úgy megkínozták hogy kómában, agyhalottan került haza az USA-ba.

Ha nyilvánosan szidod a vezetőt azért nem kényszermunkát kapsz hanem fejlövést.

2017. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
4.-s az az amerikai propaganda duma, olvass utanna nem bizonyitott hogy megkinoztak, az amerikaiak ugy hazudnak mint a vizfolyas azt sem szabad elhinni nekik amit kerdeznek, tetu banda
2017. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

utolsó!

Azért mert utálod az USA-t, még nem kellene hülyeségeket ideírni!!

2017. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Igaz utalom az usa-t de szeretem a tenyeket, nem lett bizonyitva hogy megkinoztak ez teny. Mint ahogy az ishogy Irakban nem voltak atomfegyverek ami miatt az usa megtamadta oket vagyis ossze visza hazudnak epp ahogy az erdekuk megkivanja.
2017. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
89%
Pontosan Észak-Korea a maga nemében igen biztonságos. Hogy biztonságosabb-e mint Irak? Persze! HA jól tudom csak úgy nem mehetsz és valószínűleg lesz veled egy kísérő is, aki bizony ért a nyelveden, de hozzád sosem fog szólni. HA a szabályokat betartod és természetesen a rendszerről és a vezetőségről nem szólsz semmit, csak a megengedett dolgokat veszed videóra/fényképezed le, akkor tuti nem lesz baj. Ha leejtesz egy papírzsepit, akkor sem. De hülyeséget, semmiképpen ne csinálj, mert akkor igen valószínű lehet, az amit a fentebb leírtál, ha nem is 30 év, de meghurcolni biztosan meg fognak. A kísérős dolgot egy cikkben olvastam, ha valaki kételkedne az igazamban, de meg is kereshetem. :)
2017. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
95%

Az a legjobb, hogyha semmit nem mondasz a vezetésre, sem jót, sem rosszat.


(Egyébként 30 év kényszermunkát sehogy sem kaphatnál, mivel az Észak-koreai BTK szerint az életfogytig tartó kényszermunkán kívűl, 15 év a legmagasabb kiszabható)


Utazás előtt ezeket szerintem olvasd el, azért:


[link]


[link]

2017. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
79%
Mexikó és Brazília biztos veszélyesebb. Észak-Koreában, ha diktatúra is van, egy diktátor vezeti és nem drogkartellek.
2018. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!