Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti laknátok ilyen szálláson?...

Ti laknátok ilyen szálláson? (Bali)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem vagány és gondolkodom hogy kipróbáljam-e :)


2017. okt. 29. 23:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem ,nekem olyan olcsó hatásúnak tűnik,a wc-t elég érdekesen csinálták meg,illetve simán bekúszhat oda valami állat,nem szívesen ébrednék ilyesmire.
2017. okt. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Aki szeret sátrazni, kempingezni annak biztos hogy nagy kaland lenne, én utálok tehát itt biztos hogy nem lennék képes élni, de mindenki más.
2017. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én gondolkodás nélkül!

Nagyon király, és a vélemények is jók.

2017. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Balin van, szóval nem. Máshol Indonéziában simán.
2017. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én már igényesebb vagyok, nekem fontos egy tiszta, jó szállás. Szóval nem.
2017. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
A sok igényes ember ki sem mozul otthonról egész életében...
2017. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hányan vannak a közös fürdőre? Nekem ez az egy dolog nem tetszik benne. Voltam már nagyon kulturált közös fürdőszobás szállásokon, de ott zárható ajtó volt, max 2 szobára jutott egy fürdő, ill. legutóbb Penangon minden szobára (3 kiadó volt összesen) külön, zárható zuhanyfülke és vécéfülke állt rendelkezésre, csak egy nagy helyiségben. Erre az egyre kényes vagyok, nem szívesen mennék teljesen nyitott közös fürdőbe, pláne, ha 8-10 emberrel osztozom rajta.
2017. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vagány, kipróbálnám :)
2017. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Időpont ma 11:08

Nincs igazad.

Én is igényes vagyok, és nyaralásnál fontos, hogy a szállásom tiszta legyen, és saját fürdőszoba legyen.

Minden évben nyaralok, főleg ázsiai országokba. Attól, hogy igényes valaki, nem jelenti, hogy otthon gubbaszt.

2017. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Cimbi, ha te tudnad, hogy arrafele milyen csuszomaszo herkentyuk maszkalnak mindenfele, eszed agaban se lenne ilyenben aludni. :)))
2017. okt. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!