Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kazahsztáni vonatra hogy...

LeeBoss kérdése:

Kazahsztáni vonatra hogy lehet jegyet venni?

Figyelt kérdés
Márciusban utazok Kazahsztán fővárosába de szeretnék más helyeket is megnézni de mivel igen nagy ország ezért csak a vonat vagy a repülő játszik. A repülőjegyeket néztem, nem megfizethetetlen de lehet hogy a vonat olcsóbb. A kazah vonattársaság honlapján próbálkoztam de nem ad ki semmit, valami cirill betűs hibaüzenetet dob ki. Ha valaki tud infót hogy hol tudok utánanézni annak örülnék, elsősorban az árak érdekelnének.

2018. jan. 4. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a caravanistan honlapját minden le van írva. Nekem egy helyi utazási iroda 55USD-ért ajánlott éjszakai fasttrain-t Astana és Almaty között de lehet azt venni kb 4500 tenge-ért is.A repülő meg nagyon olcsó ha tenge-ben fizeted.
2018. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni Almaty-ba?
2018. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rossz a kerdes, erdemes elmenni Astanaba? nem nagyon de mivel oda meg a wizz igy nagyon nincs mas, onmagabam egyik varos sem er semmit, a kornyezetuk a lenyeg, trekking. nemzeti parkok
2018. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!