Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgária repülőn és autós...

Bulgária repülőn és autós egyéni utazáson kívül hogyan közelíthető meg? Vonatra, autóbuszra gondolok. Láttam egy autóbuszos hirdetést, de nem Neszebár, hanem Szozopol az úticéljuk.

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonat, autóbusz. De mehetsz vízibiciklivel is a Dunán.
2017. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vonat:bahn.de
2017. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz ugy is, hogy elmesz Oroszorszagba es ott szallsz hajora. Amugy kb 20 mp guglizassal talalhatnal buszos lejutast.
2017. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én az Ardaturral mentem többször is Bulgáriába ( [link] ez jött ki legolcsóbban, jó buszaik vannak (a közönségük mondjuk néha kicsit lepukkant, de békés), a buszúton adnak croissant-t, innivalót, gyorsak, kb. 3 óránként állnak meg 20 perces (dvájsze minúti) pihenőkre. A vonatot hagyjuk. Egyszer mentem vonattal, Románián át, a leglepukkantabb klíma nélküli vonat volt, miközben már Bulgáriában is eléggé sok az új vonat. Amúgy van átszállásos verzió Belgrádon át, de túl hosszú a menetidő. Egyébként Bulgárián belül a vonat olcsóbb a busznál, mondjuk a busz se őrült drága, de akkor képzeljük el a vonatot. Egy 250 km-es vonatútra fizettem 14 levát, ami 2240 Ft. Ha nem is találsz közvetlen járatot Nessebar és Magyarország között, helyi buszokkal el tudsz jutni. Vagy még a telekocsi van, de ott nagyon résen kell lenni, hogy olyan sofőrrel utazz, akinek SOK JÓ értékelése van.
2017. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!