Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy lehet kimenni diákként...

Hogy lehet kimenni diákként japánba?

Figyelt kérdés

hali mindeki! egy ideje gondolkodok a témán hogy valahogy meglátogathassam ezt a fantasztikus országot, de nemtaláltam semmit. van valakinek valami jo infoja hogy lehetne pl következő évben kimenni? széchényin tanulok győrben, esetleg vmi erasmus? vagy valami nyári munka? vagy nemtudom :D

valaki ha felvilágositana, annak örülnék :P

köszi előre is!

üdv, Luciano


2010. jún. 13. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy az iskoládnak mely országokban van csereprogramjuk valószínűleg megtudod nézni az intézmény honlapján! De három kattintás után meg is találtam neked: [link]


Ha máshogy nem, akkor dolgozz végig egy nyarat, és menj ki télen! Egy koreai barátnőm szerint az európaiak (mivel ő járt itt nyáron) amúgy sem biztos hogy csípnék a kinti fülledt nyári meleget. :) Szerintem ha egy jó helyen melózol, akkor 2-3 havi fizetésből össze lehet hozni egy Japán utat! :)

2010. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és szerinted nagyon drága lehet japán? erasmussal nemtudnék ki menni ahogy néztem, kösz a válaszod! sokat segítettél!! :)
2010. jún. 13. 20:34
 3/5 anonim válasza:
Mint az állat olyan drága bakker.Nem sokára mi is megyünk de mi át Oroszországon a Transz-Szibériai vonattal Moszkvától Valdivostokig.Onnan átmegyünk komppal Japánba.Az utazás se olcsó de szerintem nagyobb kaland...7 napig vonatozni
2010. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erasmussal ne csodálkozz, hogy nem, mert az még mindig egy EURÓPAI program! :D Ázsiába nem sok lehetőség van, inkább csak Kínába, az se sok egyetemen.

Nyári munka se gyakori, nézegess azért internshipeket, pályázatokat, hátha.

Amúgy diákként is ugyanúgy, mint bárki más, csak felesleges pénz kell hozzá, mivel csak a repjegy 150-250ezer, erre jön kb 50-80ezer illeték, visszafelé is kell jönni, ott minden iszonyat drága, és nem kizárt, hogy a kajákkal problémáid lesznek. :D (nagyon optimista ember, aki úgy gondolja, hogy egy diák 2-3havi munkával összeszed 1-2millát xD)

Szóval szerintem marad a gyűjtögetés, én valszeg sose szedek össze ennyit. :( Remélem neked azóta már sikerült mindenesetre, és ha találtál valami jobb módszert, oszd meg velünk is, légyszi!

2011. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a www.utilapu.org oldalon.
2011. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!