Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valóban szinte "törvényszerű",...

Valóban szinte "törvényszerű", hogy pár év alatt faképnél hagyják párjukat indonéz, vagy maláj nők (akik eljönnek szerelmük után az EU-ba)?

Figyelt kérdés

Rendre ezt hallom, illetve mind magyar, mind angol nyelvű fórumokon ilyesmit olvasok, hogy elválnak rövid időn belül párjuktól, de ott még kiegészítik ezt japán és ukrán nőkkel is...


Akkor miért utaznak el (például Magyarországra) oly messziről, ha valójában nem hazánk, hanem Britannia, vagy Ausztria a tulajdonképpeni végcél?


Ha csak a papír kell nekik, foghat(ná)nak magyar helyett rögtön német, francia, vagy brit palit is...



2018. júl. 6. 10:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Írhatnak még kompetens hozzászólók, várom a témába vágó válaszokat - de természetesen csak azokat! ;)
2018. júl. 6. 14:05
 12/21 A kérdező kommentje:

DE, DE! Foghatnának rögtön nyugati palit, mert azok (igen sokan) a távolkeletről akarnak valakit, nem mindenki akar Európából! Nem menne annyi ipse oda társat keresni, és NEM, NEM minden muksó megy oda csak holmi szexért.


És ne beszélj másokkal ilyen stílusban, pláne mert azt sem tudod kivel beszélsz. Én szépen szóltam, a minimum, hogy így beszéljenek velem is!

2018. júl. 6. 14:11
 13/21 A kérdező kommentje:

A másik kérdés továbbra is fenn áll:


"Illetve Te mit tapasztalsz?


Már ketten is írtátok (Te és az első), hogy nem ezt tapasztaljátok.


Akkor ezek szerint vannak olyan indonéz, maláj, esetleg vietnámi lányok, akik megmaradnak (jelen esetben magyar) szerelmünknél?


Van remény, hogy nem hagyják négy-öt év után faképnél a férfit?"

2018. júl. 6. 14:13
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Hú , de rá vagy pörögve a témára. Érintett vagy talán?
2018. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"DE, DE! Foghatnának rögtön nyugati palit, mert azok (igen sokan) a távolkeletről akarnak valakit, nem mindenki akar Európából! Nem menne annyi ipse oda társat keresni, és NEM, NEM minden muksó megy oda csak holmi szexért."


Ebben tévedsz, én nyugatabbra élek és TUDOM, hogy az itteniek NEM AKARNAK direkt távolkeletröl feleséget, legfeljebb, ha már valamennyire európaisodtak. Nem tudom, minek teszel fel kérdést egyáltalán, ha nem akarod a valóságot hallani!


"És ne beszélj másokkal ilyen stílusban, pláne mert azt sem tudod kivel beszélsz. Én szépen szóltam, a minimum, hogy így beszéljenek velem is!"

A stílusom ellen nem tudom, mi a kifogásod, elöször nagyon türelmesen elmondtam, hogy mi van, utána - mivel láthatólag nem fogtad fel, kicsit nyymatékosabban írtam le még egyszer ugyanazt - de semmi esetre sem kifogásolható módon.

Emellett teljesen mindegy, hogy TE ki vagy, ITT ugyanolyan felhasználó, mint én vagy bárki más. Ha nem tetszik, hogy nem olyan választ kapsz, amit vártál, arról sem én, sem a többi válaszoló nem tehet.

2018. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Te talán csak onnan tudtál valami nöt venni magadnak és most izgulsz, hoyg talál jobbat, vagy miért vagy ennyire felpörögve?
2018. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

10, 16-os, nevetséges vagy!

A te felfogásodtól szerint én igénytelen vagyok és nekem egy igénytelen indonéz feleség is megfelelt?


Kérdező, lehet olyan fórumokat olvastál ahol jobban pörög ez a téma, ezért tűnik úgy, hogy sok ilyen eset van.

Nyilvan előfordul. Az én ismeretségi körömben sok indonéz/európai pár van (nem csak indonéz/magyar), régóta együtt vannak (gyerekek is) és én senkit nem tudok akik elváltak volna.

Szerintem ha egy bizonyos értelmi szintet megütvaz ember akkor össze sem kerül olyannal aki csak ugródeszkának használni. Aki meg ilyenbe csöppen az megérdemli.


Hasonló igaz fordítva is egyébként. A magyar nők valamiért nagyon oda vannak ar arab, török, ilyen olyan muszlim pasikért. Na azok aztán valóban csak Európába akarnak bejutni...

2018. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Csurmi válasza:
Igen, törvényszerű és elkerülhetetlen. Jól látod. Az 1es válasz se engedjen eltéríteni az objektív kutatásaidra alapozott véleményedtől a témában. Csak az nem világos hogy miért kérdezed, ha úgyis jobban tudod.
2018. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17-es: "10, 16-os, nevetséges vagy! A te felfogásodtól szerint én igénytelen vagyok és nekem egy igénytelen indonéz feleség is megfelelt?"


Szerintem félreértelmezted az ezeket, a 10/16-os válaszoló nem azt írta, hogy az indonéz nök általánosságban igénytelenek, illetve akinek indonéz felesége van, az is az, hanem hogy akik megrendelhetö feleségek - azaz pénzért házasodnak - Indonéziából, azok a nök átlalában azért választanak ilyesmit, mert csak el akarnak jutni Európába és ott is lehetöleg NYugatra - illetve az ilyen nök azok, akik jó eséllyel csak ugródeszkának használják a magyar férfiakat.

Természetesen azok, akik nem pénzért lettek valaki felesége, az más kategória!

2018. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem törvényszerű. Akiket palira vettek azok nem látták a rózsaszínködtől a nyilvánvaló jeleket.

Nyugatiakat meg már annyira nem tudnak fogni maguknak, mivel azok túl régóta járnak ki hozzájuk és már kiismertek minden trükköt tőlük, amit meg is osztottak egymással. Magyaroknak meg például nem sok tapasztalatuk van velük, így szerintem még sokan élvezik is, hogy az ázsiai lányok körülrajongják őket (csak, hogy az ázsiaknál és a magyaroknál maradjunk). Utána meg a rózsaszínköd elvakítja őket és mire észbekapnak már nem, hogy elvették őket és vitték magukkal vissza, hanem az adott ázsiai lány, aki palira vette már el is vált tőle.


Viszont normálisan keres az ember bőven talál normális ázsiai lányokat is, mint ahogy előttem is írtak már példákat rá.

2018. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!