Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hanoi-ba utazok, azonban...

Hanoi-ba utazok, azonban SEHOL nem találom, hogy mekkora poggyászt (súly+méretek) vihetek magammal, hol találom ezt Aeroflot légitársaság esetén?

Figyelt kérdés
konkrétan annyit ír, hogy 2 félnőttpoggyász van benne...(ez nyilvánvaló, hiszen ketten megyünk) az aeroflot oldala pedig azt írja, hogy poggyász 3 dimenziójának összege nem haladhatja meg a 158 cm-t... De az nagyon nagyon kevésnek tűnik...

2018. okt. 22. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2018. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony nem kevés. Az megfelel egy pl. 80 x 50 x 28 cm-esnek, azaz éppen 158 cm.
2018. okt. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező helyett majd én megköszönöm a válaszokat.
2018. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is az első válaszadó által linkelt honlapot néztem, csak hirtelen olyan kevésnek tűnt, mivel 1 hónapra megyek és hát azért viszek egy-két dolgot, de nyaralni megyek minek vigyem a fél házat :)

Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek!


Utolsónak annyit csak, hogy ezt miért kell, de komolyan? Konkrétan egy nap nem telt, hogy most válaszolok, úgy hogy én tegnap is és ma is dolgoztam/dolgozok, és nyilván ebből 8 órát aludtam, de már ma reggel néztem az oldalt. Mikor nem kötöttél volna bele a helyzetbe? Ha 3percen belül hálálkodom? Komolyan én nem vitázok, csak elkeserítő, hogy ennyire alaptalanul és ok nélkül miért kell egyes embereknek kötekedni, mikor haszna sincs belőle, és amúgy még választ se kaptm itt a kérdésre tőled.

Aztán lehet, hogy csak etikailag, illemtanilag sokkal tanultabb vagy mint én és tudsz olyan alapelveket, hogy egy közvetett, nem sürgős beszélgetésnél is a válaszadás ne haladjon meg egy adott időperiódust(sajnos az internet “fórumvilágából” nem ez volt megszokott eddig). Ha így van akkor azonban neked is nagyon köszönöm a válaszodat, utána fogok nézni, szép napot!

2018. okt. 23. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!