Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Elengednétek a 17 éves lányoto...

Elengednétek a 17 éves lányotokat Indiába?

Figyelt kérdés
Felelősségtudó, volt már Németországban is kisebb csoporttal felügyelet nélkül, talpraesett. Az érdekelne, hogy aki járt már Indiában, mi a véleménye az országról? Mennyire veszélyes? Hogy fogadják a turistákat? A barátnőjével menne.
2010. jún. 25. 13:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
ha mindketten jól beszélnek angolul, akkor is meg tudják magukat értetni, ha valami gond lenne, és tényleg olyan felelősségtudók, akkor elengedném.
2010. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha a városokban maradnak akkor semmi gond (természetesen pl. zsebtolvajok ott is vannak). Maradjanak a "túrista" területeken ott sok a rendőr, jó a közbiztonság.
2010. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, Agrába mennének.
2010. jún. 25. 13:46
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Én voltam Indiában..A férjemmel mentünk oda,és csodálatos ország..Igaz sok minden van amin mosolyogtam,amin kiakadtam,ami meglepett,de összességében nem rossz hely..De egyedül nem engedném el a lányomat..Hogy miért? Mert hiába tudja a nyelvet,hiába talpraesett,ott mégiscsak idegen,és nem tudja,hogy mi minden szokott ott lenni...

Egy kis történet:

Indiában megismerkedtünk egy angol férfival aki egyedül utazta körbe Indiát több hónapon át..Ő egy nap (szép meleg este) megemlítette nekünk,hogy többször szemtanúja volt,hogy turistákat környékeznek meg valami ártatlan céllal,és később nagy bajban volt az illető..Őt is nem egyszer be akarták fűzni férfi létére...mi is rendszeresen voltunk olyan helyzetben,hogy szó szoros értelmében gyerekek majdnem lerángatták a ruhánkat egy kis pénzért kunyerálva...Elég szegény ország,és előfordulhatnak elég kellemetlen dolgok..Mi igyekeztünk mindig úgy közlekedni,hogy több "turista" legyen...Szóval idegen ország,idegen szokásokkal,így félteném a lányomat eléggé..de ha úgy érzi elég bátor,ha meg tud birkózni a helyi emberekkel,szokásokkal akkor hajrá..menjen.Az biztos,hogy egy örök élményben lesz része annak aki Indiába megy...

2010. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
én is ettől tartok kicsit, hogy teljesen más, mint Európa vagy Amerika. Afrika és Ázsia nekem így ismeretlenül is veszélyesebbnek tűnik a más kultúra és szokások miatt. Amerikába nyugodt szívvel elengedném, de ez más. Köszönöm az utolsónak, várok egyéb tapasztalatokat Indiával kapcsolatban.
2010. jún. 25. 14:09
 6/26 anonim válasza:
37%
Engem 2O évesen aszomszédba sem engednek át mondjuk meg van az okuk xD
2010. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én Amerikába se engednék el egy 17 éves gyereket felnőtt felügyelet nélkül, nem hogy Indiába. Lehet akármilyen érett meg felelősségtudó, mégis csak más ország, nagyon messze, idegen kultúrával, idegen emberekkel.
2010. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

13:50 vagyok


Igazad van teljesen más mint Európa,SŐT semmi nem olyan mint Európában..Mint írtam vannak olyan dolgok,esetek amiken meglepődtünk ,kiakadtunk...Én felnőttfejjel sem vállaltam volna,hogy egyedül utazzak oda..(pedig 33 éves voltam)nem tudom,hogy a leányzó 17 évesen milyen tulajdonságokkal rendelkezik,de alapjáratban a legtöbben kedvesek,segítőkészek még az idegenekkel szemben is..Ha neki is van ilyen nemes tulajdonága akkor bizony nagyon óvatosnak kell lenni,mert a naivsága miatt észre nem veszi,már becsapták...Én nem vagyok egy naiv ember,de még férj mellett is sikerült egyszer engem is becsapniuk...

Szóval India csodás ország. De nem árt körültekintőnek,óvatosnak lenni..

2010. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
két lányt biztosan nem..., hacsak nincs kint ismerős
2010. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Én nem engedném el magamat:) De lehet h csak azért, mert láttam az Elrabolva c. filmet:) De ha tud magára vigyázni stb. akkor mért ne? 17/L
2010. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!