Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Eilatban működik a tömegközlek...

Eilatban működik a tömegközlekedés szombatonként?

Figyelt kérdés
Felvetődött egy pár napos eilati utazás ötlete, mert olcsó lenne fapadossal. A szombati járattal jönnénk haza, ami ugye ünnepnap náluk, és azt olvastam, ilyenkor a buszok sem járnak. Hogy lehet ilyenkor kijutni a reptérre?

2019. jan. 27. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
A fontosabb járatok járnak szombaton is. De van az eilat.hu-nak is reptéri transzfere, meg ott az eilat shuttles is de utóbbit a rendszeres késés miatt nem ajánlom.
2019. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom a szolgáltató, az Egged honlapján, hogy alapvetően van szombaton is közlekedés. Ugyanakkor nem tudom, hogy ők üzemeltetnek-e járatot a repterre.
2019. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

ők

2019. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha két percet gugliztál volna, megtaláltad volna az egged honlapját. Azon egyértelműen le van írva, hogy igen, dolgoznak szombaton is.

Ha elfogadsz még egy tanácsot, kérlek hanyagold az eilat pont hu oldalát. Semmivel nem jobbak mint az izraeli busztársaság, cserébe a rengeteg lúzer magyart bebolondítják.

2019. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eilat üdülőváros boltok éttermek minden nyitva van. Meg úgy zárójelben az ottani lakosság szekuláris zsidó hasszid ortodoxok nem igazán vannak Eilatban.

Van tömegközlekedés, Egged 282-es zöld busz. A repülőgépek indulásához van igazítva a buszok menetrendje. Előre is tudsz jegyet venni (pl amint leszállsz Eilatban ott rögtön fognak jegyet árulni a buszra). Legrosszabb esetben (mi megkérdeztünk egy taxist, bár végül busszal mentünk) 60 sékelért vitt volna ki a reptérre.

2019. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
De a taxisokkal szeoen kezdj el alkudni ezerrel :D mert szeretik lehuzni a turistakat. Az a 60 shekel sok, gondolkodni kell 😀 persze attol fugg, hol vagytok, de en kapasbol mondtam volna h negyven. Olyan 50 fele meg is lehetett volna sztem allapodni. Attol fugg milyen messze voltatok.
2019. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
60 sékel 3 emberre számolva nem sok.. Pestről drágábban jutsz el a reptérre. Egyébként Ovda reptérre gondol szerintem a kérdező, illetve mi is oda mentünk ami majdnem 1 órás út Eilat központból..Biztos lehet olcsóbban is egyébként. De a kérdés a buszra vonatkozott, arra is válaszoltam és csak zárójelben jegyeztem meg, hogy ha minden kötél szakad akkor a taxis opció sem akkora anyagi érvágás szerintem, főleg annak tudatában, hogy ennél durvább árak vannak Izraelben és ezzel nem nagyon lehet vitatkozni.
2019. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!