Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínában egyéni utazóként...

Kínában egyéni utazóként miket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Pekingbe gondoltam menni, Tiltott város stb.

A Nagy Fal onnan megközelíthető?


1,5 hétre mennék összesen. Esetleg menjek inkább Shanghai-ba?


Augusztus.



2019. ápr. 30. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A Nagy Fal Pekingből elérhető, látnivalólehet az Ég Temploma, a Nyári Palota, Ming sírok, Mennyei Béke Temploma
2019. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezek elegendőek 1,5 hétre? Vagy szervezzek más városba is szállást?


400 ezer Ft-ből repjeggyel, szállással, belépőkkel ki lehet hozni nagyjából?

2019. ápr. 30. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem tudom Neked összeállítani a programot, nem mindenkit érdekel ugyanaz.

Árakat nem tudom, de sokszor lehet jó repjegy ajánlatot kifogni.

Amit érdemes: nézd meg az utazási irodák ajánlatát, megnézel 3-at, máris tudod mik azok a látnivalók, amik benne vannak a programjaikban (75%-ban közös lesz) és azokat beütemezni.

Árakat nem tudok, igaz 2* voltam ott, de az régen volt...

2019. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

400-ból talán kijön, itt egy iroda, ezeket nyújtja:

[link]

2019. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Peking kb 3 nap, 1 vagy 2 nap a fal, menj el Datongba es Pingyaoba, esetleg Xian-ba
2019. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kínában rutintalanul vagy félősen turistáskodni drága móka. A turistás környékeken az éttermek, boltok, stb kimondottan drágák, a legtöbb helyre drága a belépő. Viszont ha kilépsz 2 utcával kintebb, akkor iszonyú olcsóvá válik, a vidéki Kína meg szinte ingyen van. Cserébe senki nem beszél semmit a mandarinon vagy a kantonin kívül, sokszor találomra vettem dolgokar a boltban is, mert a csomagolás alapján sem derül ki feltétlenül, hogy mi micsoda. Azt javaslom, ha nem jártál még Ázsiában maradj inkább a nagyvárosokban.
2019. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
na milyen volt az utazás?
2019. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 2017-ben voltam Pekingben utoljára, nem tapasztaltam drágaságot az olimpiai falut leszámítva. Az állatkert az nagyon jó, megéri megnézni a pandákat, az akváriumot (a cápákat alá be tudsz sétálni), ott tanultam meg rájákat számolni :d. A nagyfalra kell egy nap, de el lehet menni jáde múzeumba, tea bemutatóra. Ott a tiltott város, gyönyörű, a nyári palota még szebb, ez egy-egy nap, este el lehet menni az olipiai stadionokhoz, vizes kockához, Ming sírok. A kínai nemzeti múzeum, ami szintén ingyenes, 4 vagy 5 szint, gyönyörű kiállítási tárgyak, magyar vonatkozások is vannak (Göncz Árpád vagy Orbán Viktor ajándékai is ki vannak állítva) szintén egy nap. Van egy gyönyörű pillnagószárnyakból kirakott kép. És van egy rakat templom, amire rá lehet szánni, egy fél napot. Nyáron Shanghaiba szeretnénk menni, ha addiga csillapodik ez a járvány
2020. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!