Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás

A kérdés

Gépészmérnökként milyen egyéni vállalkozást lehet/érdemes indítani?

Gépészmérnöknek tanulok és idővel szeretnék egy saját vállalkozást indítani de nem tudom, hogy ezzel a szakmával mit lehet ilyen téren kezdeni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: mérnök, gépész, gépészmérnök, vállalkozás, egyéni vállalkozás

jan. 12. 17:40  Privát üzenet  

A válaszok
Mérnöki szolgáltatás pl tervezés

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 12. 18:09 Privát üzenet
Épületgépészeti tervezés, kivitelezés. Gépek szerelése, javítása, programozása. Szoftverfejlesztés gépészeti célokra.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 12. 18:30 Privát üzenet
Gépgyártás pl autó, mosógép stb, tervezés pl vasúthálózat, metróhálózat

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 12. 20:02 Privát üzenet
xswerdy nevű felhasználó válasza:

metrót ritkán terveztetnek egyéni vállalkozóval (aminek eleve kis része a gépészeti tervezés).

Leginkább az épületgépészeti tervezés az, amit egyéni vállalkozó gépészmérnökök végezni szoktak, úgyhogy ha a magad ura akarsz lenni, akkor a szakosodásnál érdemes errefelé tendálni.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 13. 19:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Épületgépészetet szerettem volna tanulni, de erre későn jöttem rá és ahol tanulok ott nincs ilyen szakirány így maradtam a tervező szakirányon.

# 5/5Időpont jan. 13. 21:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lenne érdemes elindízani Egyéni Vállakozásban?
Érdemes egyéni vállalkozóként hulladéklerakót üzemeltetni?
Egyéni Vállalkozó, kata, adószámos magánszemély, érdemes lenne az én esetemben?
Főállásom mellett 3-6 havonta lenne olyan munkám, amelyhez a megbízónak arra lenne szüksége, hogy számlaképes legyek. Ehhez egyéni vállalkozást kell indítanom? Hogyan érdemes belevágni?
Mit érdemes nyitni BT VAGY KFT? Esetleg EV mint egyéni vállalkozó? Mik a feltételei mennyi összeg kell kb hogy meglegyen? Milyen tevékenységet végezhetek velük? Érdemes...
Szerintetek milyen egyéni vállalkozást érdemes csinálni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Saját vállalkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!