Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gépészmérnökként milyen...

Gépészmérnökként milyen egyéni vállalkozást lehet/érdemes indítani?

Figyelt kérdés
Gépészmérnöknek tanulok és idővel szeretnék egy saját vállalkozást indítani de nem tudom, hogy ezzel a szakmával mit lehet ilyen téren kezdeni.

2019. jan. 12. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérnöki szolgáltatás pl tervezés
2019. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épületgépészeti tervezés, kivitelezés. Gépek szerelése, javítása, programozása. Szoftverfejlesztés gépészeti célokra.
2019. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gépgyártás pl autó, mosógép stb, tervezés pl vasúthálózat, metróhálózat
2019. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xswerdy ***** válasza:

metrót ritkán terveztetnek egyéni vállalkozóval (aminek eleve kis része a gépészeti tervezés).


Leginkább az épületgépészeti tervezés az, amit egyéni vállalkozó gépészmérnökök végezni szoktak, úgyhogy ha a magad ura akarsz lenni, akkor a szakosodásnál érdemes errefelé tendálni.

2019. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épületgépészetet szerettem volna tanulni, de erre későn jöttem rá és ahol tanulok ott nincs ilyen szakirány így maradtam a tervező szakirányon.
2019. jan. 13. 21:33
 6/7 anonim válasza:
Melyik egyetemen nincs épületgépész specializáció? Nehogy oda jelentkezzek én is..
2019. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vodafonelive ***** válasza:
Itthon 13 egyetemen tanulhatsz gépészmérnöki alapképzést de csak 3 helyen van épületgépész specializáció, BME, DE és PTE, régen volt a SZIE-n is, de ott sohasem indul illetve a tanárok sem szeretnék, hogy induljon ez a specializáció.
2019. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!