Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen ruhákkal kell készülni...

Milyen ruhákkal kell készülni nyári utazáshoz Kínába (Peking)?

Figyelt kérdés
Egy sokat mászkálós, utazós, sétálós, városnézős, múzeumos kirándulás lesz, tehát lehetőleg kényelmes és praktikus legyen, de nem a full szabadidő, sportos kategória. Annyit mondtak, hogy feltehetően meleg lesz. Na most én itthon nyáron is általában szimplán hosszú farmerben és egy pólóban vagyok. Viszont mondták, hogy elég párás is szokott lenni a levegő, én ebből erre a fülledt, állott melegre gondoltam, amit én nagyon nem szeretek... Illetve azt is mondták, hogy készüljünk fel arra, hogy ahol lehet, ott nagyon nyomatják a légkondit, így legyen nálunk valami kardigánféleség is. Szerintetek mit érdemes vinni? Vigyek hosszú nadrágot? A rövidnadrágot annyira nem szeretem (abból is csak farmerem van, ami nem túl laza vagy szellős), de szoknyákban/ruhákban sem biztos, hogy kényelmes buszozni, kirándulni. A rövid szoknya ilyen, fellibben, felgyűrődik stb. kategória, de a hosszú meg nem biztos, hogy praktikus vagy ugyanúgy rámtapad stb., szóval nem nagyon tudom, hogy mit vigyek.
2019. máj. 29. 21:01
 1/1 anonim válasza:

Azt olvastam nyáron több a csapadék de attól függetlenül meleg lesz neked. Szerintem vigyél farmereket, esetleg legginset abba kényelmesebb túrazni vagy most rengetek melegítőféleségű-csinos-elegáns-egyedi nadrágokat árulnak abból ha beszereznél lehet érdemesebb lenne-mivel nekem is van és laza a melegbe mintha rajtad sem lenne a hidegbe meg mintha leggins lenne rajtad. Esetleg létezik olyan ha múzeumba mentek hogy szoknya de úgy hogy van pántja és ha alá vennél egy hosszúujjút meg lenne oldva. Kardigán, lenge felsők amik beférnek a táskába ajánlatosak mert bármikor eshet. Lehetne atlétáta kardigant felvenni is.

Én ezeket ajánlom neked.

2019. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!