Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Azt büntetik ha egy arab...

Azt büntetik ha egy arab országba alkoholt viszek?

Figyelt kérdés
Pl.: Egyesült Arab Emirség
2019. jún. 2. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazan ajanlom. Hivatalosan be lehet vinni 2 litert vammentesen, de elfogyasztani max. a szobad maganyaban tudnad, es ha utana valaki eszre veszi, akinek nem kellene, akkor nagyon konnyu bortonbe kerülni, mivel az alkohol birtoklasa torvenyellenes. Szoval, inkabb bird ki, es igyekezd mar az odauton is elkerülni az alkoholfogyasztast.
2019. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Be sem engednek vele!
2019. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Én rendszeresen viszek magammal mivel alkoholista vagyok. UAE-be beengedik, nyilván csak a szállodai szobában iszok. Szaúd-Arábiába nem engedik be meg van egy két kemény vonalas muszlim ország ahol nem érdemes próbálkozni, de ahova én járok üzletelni ott nem szokott gond enni.
2019. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon különböző szabályok vannak. Irán és Szaúd-Arábia kőkemény, Katar majdnem ugyanilyen, de például Marokkóban röviditalt is tartanak relatíve sok helyen. Tágabban értve, mármint nem csak arab, hanem általában muszlim országokban van olyan is, ahol kimondottan sok az alkoholista, például Tádzsikisztánban meg Kazahsztánban többször leittak az asztal alá a helyiek.
2019. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!