Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldön mennyire jellemző,...

Thaiföldön mennyire jellemző, hogy a szállodában tudnak nekem lányokat intézni? Vagy ha magammak intézem akkor beengedik? Hogyan működik ez ott?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha Thaiföldön nem tudsz magadnak intézni....akkor eletképtelen vagy. Féllábú, 130kg dagadt német is 20 evessel kavar. Szóval ha neked segitseg kell....nézz magadba. Hotelbe bevihetőek a lányok igen. Legalabbis a többségeben. Személyit leadja a recepción, aztán mehet a menet
2019. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem gondolom, hogy ne tudnék, csak nem tudtam hogy a szállodákban mi a gyakorlat ez ügyben.
2019. júl. 14. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz nehogy farok legyen alatta, mert Thaiföldön sok az olyan.
2019. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez komoly?

Neked oda kell utazni, hogy szexelhess és még fizetsz is érte?

Itthon is lehet "venni" és olcsóbb is. 2-3 -szor elviszel egy lányt vacsorázni...Vagy fiút, mindegy.

2019. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van olyan amelyik intézz, de az olyan is, hogy az ember nem szívesen megy abba a hotelba. Inkább apartmanokat nézz, ott a kutya se nézi kivel mész.

Thaiföldre meg kiutazni a dugásért tök fölösleges meg kockázatos. Akik rádmásznak azok komplett nemibetegség labor, mivel mindenkivel lefekszenek gumi nélkül a több pénzért. Nem figyelsz oda, egyből megpróbálják leszedni rólad.

Meg a legfontosabb: nem minden nő prosti, aki az utcán sétál. Nem tudom melyik városba akarsz menni, olvasd el előtte, hogy hol vannak kifejezetten a vörös lámpás zónák (angolul fent vannak, nem beszélsz angolul felejtsd is el az egész utazást), ott keress csajt. Jobban mondva hagyd, hogy magukra rántsák magukat a pénzed miatt.

2019. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem kimondottan ezért mennék, de ha már ott vagyok, kihasználnám az ottani lehetőségeket.
2019. aug. 3. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Szanalmas vagy kerdezi... Tenyleg Szanalmas.. Sajnalom hogy ilyen emberek jonnek ide. Inkab maradj magyarban..
2019. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki a szánalmas te szerencsétlen? Inkább tanulj meg magyarul!
2019. aug. 22. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát attól, mert én is segítettem neked ugyanúgy szánalmasnak tartalak. Amennyiből kimész egy hétre, idehaza jó pár prostit megkapnál meg annyiból csajt is felszedsz magadnak.
2019. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!