Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szervezett úton az olaszos...

Szervezett úton az olaszos reggeli mit jelent egy átlagos, három csillagos olasz szállodában?

Figyelt kérdés

Szervezett úton az olaszos reggeli mit jelent egy átlagos, három csillagos olasz szállodában?


Nem szeretnék édes dolgokat enni reggelire, inkább lassú szénhidrátokat, zöldséget, halat, húsárut, tojást szeretnék, mert cukorbeteg vagyok.


Egyszer Spanyolországban már megszívtam ezzel.

Az "igazi spanyol reggeli" helyett kaptunk két Fornetti minőségű croissant, két deci dobozos tejet, két deci dobozos gyümölcslevet, egy kis dobozos vajat, és egy kis dobozos lekvárt. Borzalmas volt :)


2019. júl. 6. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Olaszos reggeli: egy-két édes keksz, esetleg dzsem, vaj, + kávé.
2019. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Olaszos....a lehető leggányabb reggelit jelenti.
2019. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Gyakran járok Olaszországban.

A legtöbb szállodában reggel svédasztal van (tojás, felvágott, sajt stb...) tea ill. kávégép van amivel jó minőségű kapucsínót tudsz csinálni.

2019. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
INKÁBB AZ 1. és 2. válaszoló írja jól, mert én is voltam és ugyanaz a tapasztalatom.
2019. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy ki van hangsúlyozva, hogy "olaszos"...
2019. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!