Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Marciusban utaznek amerikaba...

Marciusban utaznek amerikaba de februarban sibalesetem volt tobb szallagom is elszakadt. Melyik biztosito fizet akkor is ha serulten utazom el?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy a trombozis veszelye fenn all. Megkerdeztem a biztositot akinel mar kotottem biztositast hogy ha peldaul trombozist kapnek a terdem miatt nem fizetne az ellatast es semmifele kiegeszito szolgaltatas sincs ami fizetne ilyenkor. Arra gondoltam hogy kotok meg egy biztositast ami fizet ilyenkor. Melyik biztosito fizet hogyha serulten utazom el?

2020. febr. 24. 13:50
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Nagy valoszinuseggel egyik sem!
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel már most, mielőtt a biztosítást kötnéd, fennáll a helyzet, tudsz róla, így valószínűleg egy biztosító se fizet. Magától biztosan nem. Pereskedésre számíthatsz, ami évekig húzódhat.
2020. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy aztán Amerikába kiérve a trombózissal mehetnél egy kórházba, ahol nem jó az EU-s biztosítás, ezzel szemben igen drága az orvosi ellátás.


Gondolj bele, lenne olyan (idétlen) biztosító, aki tudván, hogy valaki sérülten utazik még a kintio kórházi kezelést is a nyakába venné??? Nem.


Amúgy meg a szalagszakadás roppant fájdalmas - mégis mit tudnál odakint csinálni? Egész nap bicebócáznál? :-)

2020. febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, barátom, ez bizony nem tűnik jó ötletnek. Ha nagyon muszàj utaznod, akkor beszélj az orvosoddal a trombózis megelőzésének lehetőségeiről.


A biztosítók a meglévő kockázati tényezőket jellemzően kizáró okként kezelik, de nyilván megpróbálhatsz körülnézni.

2020. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvosom azt mondta hogy papiron megvan az eselye, de miveleg fiatal vagyok es verhigitot is rendszeresen szedem nem lehet problema, csak azert nem merek elmenni teljes biztositas nelkul mert a biztositobol kinezem hogy eltorom a kezem es rakenik a labamra es nem fizeti azt az ellatast sem.
2020. febr. 25. 06:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben az orvosi utasítás ellenére elutazol, és pl. az óceán felett félúton trombózist kapsz,

akkor már nem mindegy, hogy volt-e biztosításod?!

2020. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!