Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Ukrajnába covidos biztosítás...

Ukrajnába covidos biztosítás beutazáshoz? Komolyan veszik a határon?

Figyelt kérdés

Olvastam a magyar külügyminisztérium honlapján h Ukrajnába való beutazáshoz kötelező az olyan utasbiztosítás, ami fedezi az esetleges covid fertőzésből okozott eü-i ellátás díját, és ennek olyan biztosítónak kell lennie aminek Ukrajnában is van képviselete.

Kérdésem lenne h volt közületek vki az elmúlt időszakban Ukrajnában? Mennyire veszik ezt a biztosítást komolyan a határon? Elegendő lehet egy sima utasbiztosítás? Erre az ukrán képviseletre/partnerre vonatkozóan nem találtam semmi infot a neten :(



2021. júl. 16. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Két másodpercbe telt ráguglizni arra, hogy Allianz Ukraine. Ez csak egy példa. Egyébként fogod, felhívod


A) a biztosítókat

B) a Kijevi Magyar Nagykövetséget/Ungvári Magyar Konzulátust.

2021. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

voltam. többször is. egyáltalán nem foglalkoztak vele. elkérték a kötvényt, beírták a számát a számítógépbe és egyszer kérdezték meg, hogy fedezetet nyújt-e covidra, mondtam hogy igen és már tovább is engedtek.


ettől függetlenül mivel joguk van utána menni, én nem mennék olyan biztosítással ami nem térít covid-ra.

2021. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!