Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Tudnátok olyan biztosítót...

Tudnátok olyan biztosítót ajánlani, aki a sima utas-és poggyászbiztosításon felül Covid-fedezetet is nyújt?

Figyelt kérdés

Covid-fedezet alatt értem az útlemondási miatti repjegyvisszatérítést, valamint a kinti megbetegedés, esetleges karantén költségeit.

Az úticél Tenerife (Kanári-szgk.) március 19-26. között. Öttagú család utazna 2 felnőttel és 3 kisgyerekkel.

A Mondial Biztosítóval beszéltem, ők térítettek volna mindent, de kicsússzunk a határidőből, utazás előtti 31. napig kell megkötni a biztosítás, mi pedig 19 nap múlva repülünk.

Köszi a segítséget.



#Biztosítás, covid-fedezet
2021. márc. 1. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos most PONT nem az utazgatasi idoszak van:((
2021. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Épeszű ember ilyenkor nem utazik
2021. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne nagyon éljétek bele magatokat azért, hogy utaztok! Az én márciusi járatomat (igaz, nem Tenerifére) most törölte a Wizz air...
2021. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
#2 + Epeszu biztosito ezt nem biztositja
2021. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen rövid idővel a kockázatviselés kezdete előtt egy pandémia kockázatait átvállalni ? Nem jó üzleti stratégia és ehhez nem kell aktuáriusnak lenni.
2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor nincs tippetek ezek szerint?

Gondoltam, az utazás kategóriában vagyok, itt ítélkezés nélkül feltehetem a kérdést. Naiv vagyok.

2021. márc. 1. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Három kisgyerekkel amúgy is nagyon okos dolog elindulni egy 5 és fél órás útra. Részvétem a többi utasnak.
2021. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem naivnak mondanám azt a felnőtt embert, aki anyaként vagy apaként felelőtlenül utazni akar most, ebben a helyzetben 3 kisgyerekkel....
2021. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A három kisgyerekből kettő már gyönyörűen végigül egy ilyen hosszú utat, 6 és 8 évesek. A piciről pedig én fogok gondoskodni. Pont annyi joga van a picinek is utazni, igen, akár nyűgösen, sírdogálva, mint a többi utasnak.

Na, köszönöm a segítséget, ítélkezést kaptam, segítséget nem. Azt hiszem, meg is fulladt volna az ide kommentelők többsége, ha nem gonoszkodhat egy picit. Én egyhez tartom magam: ha a kérdésre nem tudok válaszolni, akkor nem rontom "ott" (a kérdésnél) a levegőt.

2021. márc. 1. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:

" Pont annyi joga van a picinek is utazni,"


Másoknak meg pont ugyannyi joga van csendben nyugalomban végigülni a nem olcsó, baromi hosszú utat, a te kölyköd visítása nélkül is.

2021. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!