Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » A Kanári- szigetekre utazunk...

A Kanári- szigetekre utazunk november elején, egy kis segítséget szeretnék: milyen akkor az időjárás, mit érdemes megnézni, , lehet-e fürdeni az óceánban, lehet-e szalonnát, kolbászt vinni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szalonnát kolbászt tuti nem lehet vinni. se álalti se növényi eredetü ételet nem szabad kivinni.


Habár egy egy gyári csomagolt csokira vagy cukorra nem szolnak, de kolbász szalonnára még meg is büntethetenek.


a net tele van adatokkal a szigetekröl, írd be melyikre utaztok a google-be és kiad minden infot.


egyébként a legjobb egy utikönyvet venni, amit átlapozva már nagyobb képed van mit is szeretnétek feltélenül megnézni.

2010. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Jó az idő, kb. 20-22 fok van, mi okróber elején voltunk, akkor még lehetett fürdeni az óceánba. Mi utikönyvet vettünk (Teneriffe), bérletünk autót és azzal jártuk be a szigetet. Voltunk két szervezett úton is, La-Gomerán (szép volt, de a kirándulásba beletartozott egy ebéd is, az förtelmes volt) és bálna, delfin néző hajútra, amibe szintén beletartozott egy egyszerű ebéd, az gyönyörű volt.

Egyénileg a Teide, Loro park, Los Gigantes, Masca, stb.

Ennivalót nem lehet vinni a repülőre, egyébként is a helyi ételeket jó ilyenkor megkostólni.

Gyönyörű a sziget, bármikor nyaralnék ott. :)

2010. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A csomagban sem vihetek ilyen ételeket? Ajándékba gondoltam, vágynak az ottaniak egy kis hazaira. Nem a saját fogyasztásra gondoltam. Úgy sem lehet? Hallottam hogy vittek ki szalámit...Ne kísérletezzünk vele?
2010. szept. 15. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a légitarsasagok eltéröek ebböl a szempontbol, de én mar sokszor repültem, igaz altalaban csak Europaban és Törökorszagba, volt, hogy vittem kolbaszt, szalonnat és egyéb élelmiszert is, jol becsomagoltam és betettem a böröndbe, amit aztan feladtam poggyasznak, senki sem szolt soha semmit érte. A kézipoggyaszba biztos ne tedd be, mert azt tuti nem engedik felvinni.
2010. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen korlátozottan vihetsz állati eredetű terméket. DE ha az a termék eredeti csomagolásában van, és megfelelő minőségmegőrzési időn belül, akkor ebből nem szokott gond lenni.
2010. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!