Kezdőoldal » Utazás » Európa » NOVEMBER 23-án UTAZIK VALAKI...

Crv kérdése:

NOVEMBER 23-án UTAZIK VALAKI a 12:15-ös WIZZ AIR JÁRATTAL LONDON LUTONBA?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 03:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem, de miért kérded?
2011. okt. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%
Ne izgulj, tuti nem leszel egyedül rajta!!!
2011. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam akad itt olyan talán és előtte összeismerkedek vele és akk lesz kivel ott beszélgetnem már meg mittudomén :D de hát tudom hogy nem egyedül leszek magyar azon a gépen :D
2011. okt. 24. 16:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Hehe ez vicces. Ugyan ilyen járaton akartam én is utazni még júliusban ugyanoda ahova te is. Csak nem jött össze. egy életre bánni fogom.
2011. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát mi történt ?:S

Nekem sajnos megkell barátkozni a gondolattal hogy milyen lesz a repülés is :D mert én már 100% hogy megyek

2011. okt. 26. 17:40
 6/14 anonim ***** válasza:
A Harry potter utolsó részének premierjére mentem volna el. Egy életen át bánni fogom, hogy nem jutottam el. Persze utána egy kis londoni város nézés is belefért volna már.Én Magyarországról mentem volna akivel taliztam volna ő meg máshonnan külföldről. Azért hiúsult meg mert nem volt gy részt kellőképpen megszervezve bizonytalanba nem akartam bele menni a másik meg pénz volt rá, de teljes anyagi biztonságba nem éreztem volna magamat. És ilyen nagy távolságra teljesen egyedül még sosem utaztam el. Te várost nézni mész vagy ismerőshöz? irigyellek ám ha tehetném én is utaznék pénzügyi akadálya nincsen csak partner nincsen akivel lehetne menni.
2011. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jajj, előző, ne legyél ilyen! :) Ha a pénz nem akadály, menj el egyedül, úgy is jól lehet érezni magunkat.

Ha meg a nyelvet is beszéled, nem lehet semmi gond!

2011. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én ismerősömhöz megyek először Londonba utána pedig megyünk délre Extonba.Dolgozni megyek oda étterembe.:)
2011. okt. 27. 01:01
 9/14 anonim ***** válasza:

De jó! :)

Az étterem biztosít szállást is, vagy teljesen külön kell bérelnetek?

2011. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az étterem udvarában van egy faház és ott fogok lakni az ismerősömmel akkor már közösen:) úgyhogy 10 lépésre lesz a munkahely.jólesz remélem:)
2011. okt. 27. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!