Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Milyen utasbiztositást érdemes...

Milyen utasbiztositást érdemes kötni? Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés

4-en utazunk a Kanári szigetekre, 10 napra. EU-s kártyánk van, de szeretnénk + biztosítást is kötni.

Milyet érdemes?


Köszi ha segítessz.



2023. jún. 18. 15:21
1 2
 1/17 anonim válasza:
11%
Wizznél van repjegyhez vásárolható bizti, ha azzal mentek
2023. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
A Netrisken szoktam megnézni pár feltételt megadva több ajánlatot. Ha nem síelek, búvárkodom, ejtőernyőzöm, akkor az ezekre a területekre hangsúlyt fektető ajánlatokat negligálom. A legfontosabb, az orvosi ellátás feltételrendszere. Ez alapján választok egy árban elfogadható ajánlatot. Hogy mindezt jól csinalom-e, nem tudom, mert eddig soha nem kellett igénybe vennem a biztosítást
2023. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A netrisket próbálgattam, de valamiért nem kalkulál, csak az oldalra dob vissza.

Azt írja válasszak uticélt, hiába választom ki Spanyolországot, vagy a Kanári - szigeteket sosem jó valamiért.

Mit ronthatok el?

2023. jún. 18. 18:22
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Netrisken semmiképp ne kösd meg mert drágább ugyanaz a csomag mint a biztosító oldalán. Válassz megbízható régóta működő biztosítót ne valami noname-t.
2023. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Tehát ha a Netrisken kalkulálod, válaszd ki az ajánlatod és nezd meg a biztosító oldalán. Ha tényleg olcsóbb, nyert ügyed van. Ha nem, akkor megkötheted ott is. Ott köss ahol olcsóbb. Én az Allianznál szoktam, ugyanannyi a Netrisken mint az oldalukon.
2023. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Többféle árösszehasonlító oldal van, nem csak a netrisk. Én úgy szoktam kinézni és megkötöm a biztosítónál azt, ami az adott desztinációba a legkedvezőbb.
2023. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Így van. Mindenki olyan árösszehasonlító oldalt használjon amilyen tetszik neki. De ha engem kérdezel, azt mondom anit én szoktam. Te meg majd eldöntöd melyik felel meg neked
2023. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Évente legalább 10 nem üzleti utam van, az OTP-nél van éves biztosításom, két alkalommal kellett igénybe vennem, mindkétszer baleset miatt, rendben volt a dolog.
2023. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Először tisztában kell lenni, miféle problémáknak van esélyük, milyenektől nem félsz, mit érzel gondnak. Ezután eszerint érdemes keresgélni. A kanárira például semmiféle biztosítást nem kötöttem, és probléma se volt. Távoli repülőutakra útlemondásit érdemes kötni, ha valami közbejön, ne ússzon minden eel. Egyszer kellett is. Egyes helyekre érdemes poggyászbiztosítást kötni, másokra nem.
2023. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Amelyik biztosító irodája közel van a lakhelyedhez, ott érdemes kötni (ahol élő embertől tudsz tanácsot kérni). Árban nincsenek nagy eltérések. Ne az a 3-4 ezer forint döntsön, hanem hogy a te aktuális helyzetedhez illeszkedő fedezetet nyújtson az a biztosítás.
2023. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!