Kezdőoldal » Utazás » Biztosítások » Létezik olyan egészségbiztosít...

Létezik olyan egészségbiztosítás, amit Magyarországon kötök, de Amerikában lenne igénybe véve (már ha szükség lesz rá)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nem turista biztosításra gondolsz? Mert azok így működnek, csak ha hosszabb időre kell, akkor átkozott drága.
2013. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem turista, egy évre kéne kb. Lesz kint munkám és bejelentett, de nem tudom, hogy az magába foglalja-e a TB ellátást.
2013. jan. 29. 15:08
 3/11 anonim válasza:

Írsz levelet a cégnek, hogy a TB biztosítást tartalmazza. De úgy hiszem, hogy nem. Hiszen ezt az USA-ban mindenki magának köti.

De lehet kötni biztosításokat az ilyen esetekre. Keres fel biztosító cégeket itthon.

De, biztos vagyok benne, hogy nem a legjobb ellátásban fogsz részesülni ha a baj még is bekövetkezik.

2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!

Max utasbiztosítást tudsz kötni, azt lehet 1 évre is akár de én is azt javasolnám, hogy kérdezd meg erről a céget előbb, mert nem olcsó dolog.

2013. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem vagyok annyira képben,de úgy tudom,hogy a legtöbb biztosítás Európa területén érvényes.Viszont van egy Metlife nevű biztosító,ami amerikai.Elég valószínűnek tartom,hogy velük meg lehet egyezni.

Az a biztosító viszont még Magyarországon is el van maradva a legtöbb termékével ár/érték arányban.

2013. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs amerikai TAJ-számod (SSN), akkor nem is dolgozhatsz odakint! A biztosításról érdeklődje a cégednél!!!

[link]

2013. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gregorovics válasza:

CIG pannónia Best Doctors. Ha midnenigaz valami ilyesmit tolnak.

cső

2013. febr. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sombrita válasza:
én Ausztráliába megyek 3 hónapra és nekem is biztosítást kell kötnöm, a kislányommal együtt kb 50ezerre fog kijönni az Uniqánál. Ha kint kötsz rendes betegbiztosítást az szerintem havonta fog ennyibe kerülni, borzasztóan drága, csak Németországban 300 Euro, ha magadnak fizetsz. Kérdezd a céget, de az a véleményem, hogy az itteni lesz a legolcsóbb, és baleset-betegség benne van. Ráadásul intézkedned sem nagyon kell, csak felhívni az asszisztenciát és itthonról koordinálják a dolgokat.
2013. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondolom, hogy itthoni a legolcsóbb megoldás. A Metlife-ot én is néztem, de nem tudom, még nem hallottam nagyon róla semmi infot.

Egyébként köszönöm a segítségeket!

2013. febr. 5. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az aggaszt,hogy nem elterjedt itthon,akkor megnyugtatlak,hogy Amerikában az emberek nagy részének metlife biztosítása van!
2013. febr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!